HASTA MESAJLARI

Deneme

Mesaj Yazan : Berkay Avşar

Tarih : 11 Haziran 2018

Hasta Adı : Berkay Avşar

Mesaj : Deneme

Deneme -Mono Bilişim

Mesaj Yazan : Berkay Avşar

Tarih : 11 Haziran 2018

Hasta Adı : Berkay Avşar

Mesaj : Deneme -Mono Bilişim

Hastanenizi eşimin boyun fıtığı ameliyatı nedeni ile tanidim.Öncelikle Sayın Hocam Op.Dr.Ayhan Kara ya Beyin ve Sinir Cerrahi Sorumlusu Mehtap Hemşire Hanım a ve yine bizimle birebir ilgilenen Seda Hemşire Hanım a ve tüm Özel Göztepe Hastanesi Ekibine güler yüzleri ile birlikte sundukları bütün hizmet için tesekkurler.

Mesaj Yazan : Asuman Nigar Dobur

Tarih : 09 Kasım 2017

Hasta Adı : Hacı Mehmet Dobur

Mesaj : Hastanenizi eşimin boyun fıtığı ameliyatı nedeni ile tanidim.Öncelikle Sayın Hocam Op.Dr.Ayhan Kara ya Beyin ve Sinir Cerrahi Sorumlusu Mehtap Hemşire Hanım a ve yine bizimle birebir ilgilenen Seda Hemşire Hanım a ve tüm Özel Göztepe Hastanesi Ekibine güler yüzleri ile birlikte sundukları bütün hizmet için tesekkurler.

KORKMAMAK MÜMKÜN DEĞİL AMA KORKUYU YENMEK DE MÜMKÜN Ne kadar da korkularımız var. Sanki korkularla kuşatılmış gibiyiz, matematik korkusu, sınav korkusu, gelecek korkusu, ameliyat korkusu,... Niye bu kadar korkuyla kuşatılmışız? Çünkü korkuları yenmeyi değil yeni korkular yaratıyor sistem. Bana, matematik korkusu olan çocuklar gelir bilirim ki çocuğu korkutan matematiğin kendisi değil, matematiği öğretenin kullandığı yöntem ve çocuğun psikolojisine uygun olmayan davranışlar. Hastahanede yatarken, sağlık lisesini bitirmiş genç bir sağlık görevlisiyle karşılaştım. Matematikçi olduğumu öğrenince, matematiği hiç sevmediğini, hatta çarpım cetvelini şu an bile bilmediğini söyledi ve nedenini de getirip matematiğe kafasının yatmadığına bağladı. Oysaki sorunun kökeninde ona matematiği öğreten öğretmenin büyük etkisi ve yaratamadığı güven duygusu, soyutu somuta indirememe, başarmanın sevincini ona tattıramaması sonucunda ortaya çıkan "öğrenilmiş başarısızlık" yatıyor. Kişi bunun farkında olmadığı için kendini başarısız görmüş ve bir yaşam boyunca onunla birlikte yaşayacak korkuları büyütüp beslemiş. Korkuları yenmeyi öğreten bizlerin de binlerce korkuları var sevgili doktorum; ama bizi onlardan ayıran, biz korkuların üstüne gitmek yerine korkaklığı, bizler ise korkuları yenecek olan cesareti seçiyoruz. Sevgili Murathan Mungan bir kitabında: "Korkmadan cesur olunmaz ki" diyor. Bu betimleme ya da tanımla beni çok etkilemiş ve sarsmıştı. Buradan şuraya gelmek istiyorum sevgili doktorum: Çevremde tanık olduğum başarısız ameliyat örneklerinin çokluğu bende büyük bir kaygıya ve kaygının yol açtığı korkuya neden olmuştu. Şayet siz olmasaydınız büyük olasılıkla hayatımın sonuna kadar rahatsızlıklarla yaşıyacaktım: içsel kararım ameliyat olmamaktı. Bu anlamda size çok çok teşekkür etmek isterim. Siz, sevgi ve şefkatinizle, beni bir müşteri değil bir insan, bir dost kabul edip; ameliyat olmadığım zaman ortaya çıkacak sonuçları ve ameliyat olunca olası olumsuzlukları net bir biçimde ortaya koymanızın sonucunda ben ameliyat olma korkusunu yenmeyi başardım. Evet, iki gün sıkıntılar yaşadım ve bir süre daha sıkıntılar yaşayacağım ama hayatımın geriye kalan kısmını daha konforlu yaşama şansını sizin sayenizde yakaladığıma yürekten inandım. Hayatta unutulmayan anlar vardır ve bunların sayısı içinde duygularımı sizinle paylaştım. Sağolun, varolun canım dostum. Bir ömür boyu sağlıklı, mutlu, huzurlu, yaşamanızı ve gözünüzdeki gülümsemenin artarak devam etmesini canı gönülden diliyorum.

Mesaj Yazan : Cemal Ç.

Tarih : 26 Eylül 2017

Hasta Adı : Cemal Ç.

Mesaj : KORKMAMAK MÜMKÜN DEĞİL AMA KORKUYU YENMEK DE MÜMKÜN Ne kadar da korkularımız var. Sanki korkularla kuşatılmış gibiyiz, matematik korkusu, sınav korkusu, gelecek korkusu, ameliyat korkusu,... Niye bu kadar korkuyla kuşatılmışız? Çünkü korkuları yenmeyi değil yeni korkular yaratıyor sistem. Bana, matematik korkusu olan çocuklar gelir bilirim ki çocuğu korkutan matematiğin kendisi değil, matematiği öğretenin kullandığı yöntem ve çocuğun psikolojisine uygun olmayan davranışlar. Hastahanede yatarken, sağlık lisesini bitirmiş genç bir sağlık görevlisiyle karşılaştım. Matematikçi olduğumu öğrenince, matematiği hiç sevmediğini, hatta çarpım cetvelini şu an bile bilmediğini söyledi ve nedenini de getirip matematiğe kafasının yatmadığına bağladı. Oysaki sorunun kökeninde ona matematiği öğreten öğretmenin büyük etkisi ve yaratamadığı güven duygusu, soyutu somuta indirememe, başarmanın sevincini ona tattıramaması sonucunda ortaya çıkan "öğrenilmiş başarısızlık" yatıyor. Kişi bunun farkında olmadığı için kendini başarısız görmüş ve bir yaşam boyunca onunla birlikte yaşayacak korkuları büyütüp beslemiş. Korkuları yenmeyi öğreten bizlerin de binlerce korkuları var sevgili doktorum; ama bizi onlardan ayıran, biz korkuların üstüne gitmek yerine korkaklığı, bizler ise korkuları yenecek olan cesareti seçiyoruz. Sevgili Murathan Mungan bir kitabında: "Korkmadan cesur olunmaz ki" diyor. Bu betimleme ya da tanımla beni çok etkilemiş ve sarsmıştı. Buradan şuraya gelmek istiyorum sevgili doktorum: Çevremde tanık olduğum başarısız ameliyat örneklerinin çokluğu bende büyük bir kaygıya ve kaygının yol açtığı korkuya neden olmuştu. Şayet siz olmasaydınız büyük olasılıkla hayatımın sonuna kadar rahatsızlıklarla yaşıyacaktım: içsel kararım ameliyat olmamaktı. Bu anlamda size çok çok teşekkür etmek isterim. Siz, sevgi ve şefkatinizle, beni bir müşteri değil bir insan, bir dost kabul edip; ameliyat olmadığım zaman ortaya çıkacak sonuçları ve ameliyat olunca olası olumsuzlukları net bir biçimde ortaya koymanızın sonucunda ben ameliyat olma korkusunu yenmeyi başardım. Evet, iki gün sıkıntılar yaşadım ve bir süre daha sıkıntılar yaşayacağım ama hayatımın geriye kalan kısmını daha konforlu yaşama şansını sizin sayenizde yakaladığıma yürekten inandım. Hayatta unutulmayan anlar vardır ve bunların sayısı içinde duygularımı sizinle paylaştım. Sağolun, varolun canım dostum. Bir ömür boyu sağlıklı, mutlu, huzurlu, yaşamanızı ve gözünüzdeki gülümsemenin artarak devam etmesini canı gönülden diliyorum.

57 yaşındayım.İlerlemiş boyun fıtığım vardı ve omur iliğime zarar vermiş durumdaydı eğer ameliyat olmazsam felç kalma durumum söz konusuydu. Fıtıktan dolayı ellerim tutmaz ve yürüyemez hale gelmiştim. Diyabet, tansiyon ve kilo sorunum olduğu için riskli bir ameliyattı. Çok şükür ki Allah bizi Op. Dr. Ayhan Kara ve hastahane ekibiyle karşılaştırdı. Gerçekten çok başarılı bir ekip ve inanılmaz güler güzlü pozitif bir doktor... Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası toplam 3 gün hastanede kaldık. 14.09.2017 tarihinde ameliyat oldum daha 1 hafta bile olmadı ama şuan ellerimi çok rahat kullanabiliyorum ve tek tek indiğim merdivenleri normal şekilde inip çıkabiliyorum. Ufak boyun ağrılarımdan hariç hiçbir sıkıntım yok çok şükür. Eğer benim durumumda hasta varsa hiç düşünmeden ameliyat olsun çektiğiniz ağrılar değmiyor. Doktorumuz ve baş hemşire dahil olmak üzere ilgilerinden dolayı minnettarız. Herşey için çok teşekkür ederiz binlerce kez.

Mesaj Yazan : Sahre Bekil

Tarih : 18 Eylül 2017

Hasta Adı : Sahre Bekil

Mesaj : 57 yaşındayım.İlerlemiş boyun fıtığım vardı ve omur iliğime zarar vermiş durumdaydı eğer ameliyat olmazsam felç kalma durumum söz konusuydu. Fıtıktan dolayı ellerim tutmaz ve yürüyemez hale gelmiştim. Diyabet, tansiyon ve kilo sorunum olduğu için riskli bir ameliyattı. Çok şükür ki Allah bizi Op. Dr. Ayhan Kara ve hastahane ekibiyle karşılaştırdı. Gerçekten çok başarılı bir ekip ve inanılmaz güler güzlü pozitif bir doktor... Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası toplam 3 gün hastanede kaldık. 14.09.2017 tarihinde ameliyat oldum daha 1 hafta bile olmadı ama şuan ellerimi çok rahat kullanabiliyorum ve tek tek indiğim merdivenleri normal şekilde inip çıkabiliyorum. Ufak boyun ağrılarımdan hariç hiçbir sıkıntım yok çok şükür. Eğer benim durumumda hasta varsa hiç düşünmeden ameliyat olsun çektiğiniz ağrılar değmiyor. Doktorumuz ve baş hemşire dahil olmak üzere ilgilerinden dolayı minnettarız. Herşey için çok teşekkür ederiz binlerce kez.

Başta tek kelime ile mükemmel bir insan. Hekimliği tartışılmaz uzm. Dr. Meltem güler iyi ki varsınız. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Mesaj Yazan : ZEYNEP Ciran güzel

Tarih : 16 Eylül 2017

Hasta Adı : ZEYNEP Ciran güzel

Mesaj : Başta tek kelime ile mükemmel bir insan. Hekimliği tartışılmaz uzm. Dr. Meltem güler iyi ki varsınız. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Op. Dr. Gülşen Barçınlı Hanım'a... GÜNEŞ’İMİZİN DOĞUŞU Her şey ‘Gel gel, bu sefer kalp atışını duyuyorum!’ diyen doktorumun sesiyle başladı. O ana kadar ‘Acaba duyacak mıyız, ya bizi yine kötü bir sürpriz bekliyorsa, gerçekten hamile miyim?’ soruları olan zihnim birden aydınlandı ve yüzümde durduramadığım bir tebessüm kaldı. Nefesimi tutup kendimi kastığımın farkında bile değildim ki sadece duymakla kalmayıp o minik kalbin attığını da gördüm ya da gördüğümü sandım. Ve o andan itibaren herkesin dediği gibi kabuk değiştirmedim ama adımlarımı atarken bile daha temkinliydim. Sanırım bu kadar değerli bir şeyi nasıl koruyacağımı daha bilmiyordum. Ufacık bir can... Aynı bedende süregelen dokuz uzun ay... ya da nasıl geçtiğini anlamadığımız kısacık dokuz ay... Yaşı kaç olursa olsun çocuk doğuran herkesin bu süreçle ilgili bir fikri var elbette. Adaçayı içilmez diyen de var, günde bir taneden bir şey olmaz diyen de... kızım sen o tepsiyi neden taşıyorsun diyen de var, bir şey olmaz horon çekmeye devam et diyen de... Hastanede mutlaka gecelik giymemi tembihleyen de var, saçlama tabii ki pijama alacaksın yanına diyen de... Oda süslemeyi doğumun önkoşulu olarak gören de var, kızım sen ünlü müsün de doğuma kamera giriyor diyen de.... Var da var... Anlayacağınız herkesin kendi deneyimiyle birleştirdiği bir yorumu var. Sonuç ise tabii ki yaşarak öğrenilenin en doğrusu olduğu ve her doğumun aslında kendine özgü olduğu... Annelik... Bir arkadaşım, ‘Hamile olduğumu ilk öğrendiğimde anne olmuştum ben.’ diye anlatmıştı. Ben öyle değildim. Aksine tecrübeli bir teyze olmama rağmen ne yapacağımı bilmiyordum. Okudum, okudum, okudum... Herkes birbirinden farklı, bambaşka şeyler söylüyordu. Ben de kendi hamilelik sürecimi kendim yönetmeye ve etrafımdakilere ‘Heee’ deyip geçmeye karar verdim. Bu benim maceramdı ve bunu yönetmesi gereken de bendim. Anne olan bendim. Onu içimde taşıyan bendim. Cümlede isimfiili bulamayan öğrenci için ağlayan da bendim, bardağın devrilmesine kahkaha atan da... Tamamen değişen bendim ben! Tam da ‘Siz nereden bileceksiniz ki buralar hep dutluktu.’ gibi anlaşılmayan bir duygu karmaşası... Şaka şaka... Aslında formül çok basit. Gözünüz kapalı güveneceğiniz bir doktor, kendinizi iyi tanımak ve bu süreçte o meşhur hormonların harekete geçmesi nedeniyle çok sabit fikirli olmamak. Ben şanslıydım. Zaten hamile kalmadan çok önce doktorumun kim olacağını biliyordum. Yıllar öncesinden ablamın ve kuzenim de doktoru Op. Dr. Gülşen Barçınlı. Onların serüvenlerine de yakından şahit olmuş ve kendisini çok sevmiştim. Asla başka birini düşünmedim bile. Gülşen Hanım’a gidecek ve bu macerayı kendisiyle tamamlayacaktım. Zaman zaman kendi çalışma saatlerim ile doktorumun çalışma saatlerinin çakışması ya da bazen muayahane kapısının önünde beklene uzun, uzun ve de çok uzun dakikalar beni yıldırmadı. Ne olursa olsun doktorum Gülşen Hanım’dı ve öyle de kalacaktı. Her kadın doğum doktorunun yapması gerekenleri tabii ki o da yaptı. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar anlatılması, rutin kontroller, tahliller... Ancak onda farklı olan sizinle bu süreci gerçekten yaşıyor olmasıydı. Samimiyetle, heyecanla... Çünkü görüşmelerimizin sebebi bir hastalık değildi. Dünyaya değerli bir can geldiğini ve herbir canın aslında tek olduğunun farkındaydı. Masasının arkasını kapladığı doğum fotoğraflarının herbirinde de bu farkındalığı, heyecanı ve sevinci görmek mümkün. Kapısının önünde bazen bir saat beklediğiniz oluyordu ama içeriye girdiğinizde güleryüzüyle sizi o kadar güzel karşılıyor ve sizinle o kadar güzel iletişim kuruyor ki dışarıda beklenen süre anlamsızlaşıyordu. Anlayacağınız böyle güle oynaya, huzurla ve gözüm arkada asla kalmadan geçti 37 hafta. Evet, 37. hafta kontrolüme yalnız gitmişken, çıkışta annemle buluşup alışveriş yapmayı planlarken, saat 10.30’da ağrımı hissetmezken Gülşen Hanım: ‘ Doğum başlamış, ben sana yatış veriyorum.’ diye can alıcı cümlesini söyledi. ‘Nereye yatırıyorsunuz, ama benim ağrım yok, ne yapacağım ben şimdi?’ gibi arka arkaya sıraladıklarıma yine aynı samimiyetle cevap verdi. ‘Ne yapacaksın, eşini arayacaksın, anneni arayacaksın, bavulunu alıp gelecekler. Ama acele etmesinler 16.30’dan önce doğum gerçekleşmez.’ dedi. Ben Gülşen Hanım’dan aldığım güçle telefonda herkese doğuruyorum, sakin sakin gelin derken hattın diğer ucund hareket hakimdi. O ana kadar doğumun nasıl gerçekleşeceğini konuşmamıştık. Evet normal doğum istiyordum ama Gülşen Hanım’ın tabiriyle her türlü doğuma da eşit mesafedeydim. Yani o benim için hangisinin uygun olacağını düşünüyorsa öyle olacaktı. Tek başıma yatış işlemlerini yatıp pembeleri giydim ve kolumda serum koridorda dolanmaya başladım. Önce annemler, sonra eşim geldi. Gülşen Hanım yanıma gelip yapmam gerekenleri anlattı. Ardından ablamlar, arkadaşlarım... Hepsi benimle nefes alıp verdiler... Elbette bu dakikalar, her ne kadar ünlü olmasam da bir fotoğrafçı tarafından kaydediliyordu. Saat 16.00’ya kadar, tabii bir bölümü acılı, başta Emine ve Esma Ebe’nin yardımlarıyla heyecanlı bir süreç geçirdim. Son dönemeçte ben iki büklüm olmuş sedyeyle gitmeyi beklerken Doktorum içeri gelip beni kolumdan tuttuğu gibi, o an ki ruh halime göre uçarcasına, beni ameliyathaneye götürdü. O ana kadar ağrıdan sağa sola kıvranan ben, Esma Ebe’nin söyledikleriyle sanırım hipnoz oldum. Sanırım değil kesin hipnoz oldum. O sakinliğimin başka açıklaması olamaz. Sonunda ise Gülşen Hanım’ın tam da dediği gibi 16. 30’da Güneş dünyaya geldi. Göbek bağını ise tabii ki eşim kesti.  Sonrası mutluluk, eğlence, sevinç gözyaşları, çikolata, şerbet... Kameralara pozlar, pozlar, pozlar... Eeee evet kameralara poz vermeyi de sizden öğrenecek değiliz. Son olarak; sanırım Gülşen Hanım’dan başka hiçbir doktor ‘İkinci çocuğu doğuracaksın ve onun için de bana geleceksin. Yoksa hakkımı helal etmem. O kolay olsun diye normal doğum yaptık.’ demezdi. Galiba o da beni sevdi, duygularımız karşılıklı. Bu yüzden yine olsa yine Gülşen Barçınlı’ya giderim. Çünkü bu macerayı huzurlu geçirmeyi sağlayan eşimden sonraki en büyük yardımcımdı. Uzun ömürler ve nice Güneş’ler dünyaya getirmenizi dilerim. İyi ki kendimi Türk hekimlerine emanet etmişim. Nilay Taşdelen

Mesaj Yazan : Nilay Taşdelen

Tarih : 23 Ağustos 2017

Hasta Adı : Nilay Taşdelen

Mesaj : Op. Dr. Gülşen Barçınlı Hanım'a... GÜNEŞ’İMİZİN DOĞUŞU Her şey ‘Gel gel, bu sefer kalp atışını duyuyorum!’ diyen doktorumun sesiyle başladı. O ana kadar ‘Acaba duyacak mıyız, ya bizi yine kötü bir sürpriz bekliyorsa, gerçekten hamile miyim?’ soruları olan zihnim birden aydınlandı ve yüzümde durduramadığım bir tebessüm kaldı. Nefesimi tutup kendimi kastığımın farkında bile değildim ki sadece duymakla kalmayıp o minik kalbin attığını da gördüm ya da gördüğümü sandım. Ve o andan itibaren herkesin dediği gibi kabuk değiştirmedim ama adımlarımı atarken bile daha temkinliydim. Sanırım bu kadar değerli bir şeyi nasıl koruyacağımı daha bilmiyordum. Ufacık bir can... Aynı bedende süregelen dokuz uzun ay... ya da nasıl geçtiğini anlamadığımız kısacık dokuz ay... Yaşı kaç olursa olsun çocuk doğuran herkesin bu süreçle ilgili bir fikri var elbette. Adaçayı içilmez diyen de var, günde bir taneden bir şey olmaz diyen de... kızım sen o tepsiyi neden taşıyorsun diyen de var, bir şey olmaz horon çekmeye devam et diyen de... Hastanede mutlaka gecelik giymemi tembihleyen de var, saçlama tabii ki pijama alacaksın yanına diyen de... Oda süslemeyi doğumun önkoşulu olarak gören de var, kızım sen ünlü müsün de doğuma kamera giriyor diyen de.... Var da var... Anlayacağınız herkesin kendi deneyimiyle birleştirdiği bir yorumu var. Sonuç ise tabii ki yaşarak öğrenilenin en doğrusu olduğu ve her doğumun aslında kendine özgü olduğu... Annelik... Bir arkadaşım, ‘Hamile olduğumu ilk öğrendiğimde anne olmuştum ben.’ diye anlatmıştı. Ben öyle değildim. Aksine tecrübeli bir teyze olmama rağmen ne yapacağımı bilmiyordum. Okudum, okudum, okudum... Herkes birbirinden farklı, bambaşka şeyler söylüyordu. Ben de kendi hamilelik sürecimi kendim yönetmeye ve etrafımdakilere ‘Heee’ deyip geçmeye karar verdim. Bu benim maceramdı ve bunu yönetmesi gereken de bendim. Anne olan bendim. Onu içimde taşıyan bendim. Cümlede isimfiili bulamayan öğrenci için ağlayan da bendim, bardağın devrilmesine kahkaha atan da... Tamamen değişen bendim ben! Tam da ‘Siz nereden bileceksiniz ki buralar hep dutluktu.’ gibi anlaşılmayan bir duygu karmaşası... Şaka şaka... Aslında formül çok basit. Gözünüz kapalı güveneceğiniz bir doktor, kendinizi iyi tanımak ve bu süreçte o meşhur hormonların harekete geçmesi nedeniyle çok sabit fikirli olmamak. Ben şanslıydım. Zaten hamile kalmadan çok önce doktorumun kim olacağını biliyordum. Yıllar öncesinden ablamın ve kuzenim de doktoru Op. Dr. Gülşen Barçınlı. Onların serüvenlerine de yakından şahit olmuş ve kendisini çok sevmiştim. Asla başka birini düşünmedim bile. Gülşen Hanım’a gidecek ve bu macerayı kendisiyle tamamlayacaktım. Zaman zaman kendi çalışma saatlerim ile doktorumun çalışma saatlerinin çakışması ya da bazen muayahane kapısının önünde beklene uzun, uzun ve de çok uzun dakikalar beni yıldırmadı. Ne olursa olsun doktorum Gülşen Hanım’dı ve öyle de kalacaktı. Her kadın doğum doktorunun yapması gerekenleri tabii ki o da yaptı. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar anlatılması, rutin kontroller, tahliller... Ancak onda farklı olan sizinle bu süreci gerçekten yaşıyor olmasıydı. Samimiyetle, heyecanla... Çünkü görüşmelerimizin sebebi bir hastalık değildi. Dünyaya değerli bir can geldiğini ve herbir canın aslında tek olduğunun farkındaydı. Masasının arkasını kapladığı doğum fotoğraflarının herbirinde de bu farkındalığı, heyecanı ve sevinci görmek mümkün. Kapısının önünde bazen bir saat beklediğiniz oluyordu ama içeriye girdiğinizde güleryüzüyle sizi o kadar güzel karşılıyor ve sizinle o kadar güzel iletişim kuruyor ki dışarıda beklenen süre anlamsızlaşıyordu. Anlayacağınız böyle güle oynaya, huzurla ve gözüm arkada asla kalmadan geçti 37 hafta. Evet, 37. hafta kontrolüme yalnız gitmişken, çıkışta annemle buluşup alışveriş yapmayı planlarken, saat 10.30’da ağrımı hissetmezken Gülşen Hanım: ‘ Doğum başlamış, ben sana yatış veriyorum.’ diye can alıcı cümlesini söyledi. ‘Nereye yatırıyorsunuz, ama benim ağrım yok, ne yapacağım ben şimdi?’ gibi arka arkaya sıraladıklarıma yine aynı samimiyetle cevap verdi. ‘Ne yapacaksın, eşini arayacaksın, anneni arayacaksın, bavulunu alıp gelecekler. Ama acele etmesinler 16.30’dan önce doğum gerçekleşmez.’ dedi. Ben Gülşen Hanım’dan aldığım güçle telefonda herkese doğuruyorum, sakin sakin gelin derken hattın diğer ucund hareket hakimdi. O ana kadar doğumun nasıl gerçekleşeceğini konuşmamıştık. Evet normal doğum istiyordum ama Gülşen Hanım’ın tabiriyle her türlü doğuma da eşit mesafedeydim. Yani o benim için hangisinin uygun olacağını düşünüyorsa öyle olacaktı. Tek başıma yatış işlemlerini yatıp pembeleri giydim ve kolumda serum koridorda dolanmaya başladım. Önce annemler, sonra eşim geldi. Gülşen Hanım yanıma gelip yapmam gerekenleri anlattı. Ardından ablamlar, arkadaşlarım... Hepsi benimle nefes alıp verdiler... Elbette bu dakikalar, her ne kadar ünlü olmasam da bir fotoğrafçı tarafından kaydediliyordu. Saat 16.00’ya kadar, tabii bir bölümü acılı, başta Emine ve Esma Ebe’nin yardımlarıyla heyecanlı bir süreç geçirdim. Son dönemeçte ben iki büklüm olmuş sedyeyle gitmeyi beklerken Doktorum içeri gelip beni kolumdan tuttuğu gibi, o an ki ruh halime göre uçarcasına, beni ameliyathaneye götürdü. O ana kadar ağrıdan sağa sola kıvranan ben, Esma Ebe’nin söyledikleriyle sanırım hipnoz oldum. Sanırım değil kesin hipnoz oldum. O sakinliğimin başka açıklaması olamaz. Sonunda ise Gülşen Hanım’ın tam da dediği gibi 16. 30’da Güneş dünyaya geldi. Göbek bağını ise tabii ki eşim kesti.  Sonrası mutluluk, eğlence, sevinç gözyaşları, çikolata, şerbet... Kameralara pozlar, pozlar, pozlar... Eeee evet kameralara poz vermeyi de sizden öğrenecek değiliz. Son olarak; sanırım Gülşen Hanım’dan başka hiçbir doktor ‘İkinci çocuğu doğuracaksın ve onun için de bana geleceksin. Yoksa hakkımı helal etmem. O kolay olsun diye normal doğum yaptık.’ demezdi. Galiba o da beni sevdi, duygularımız karşılıklı. Bu yüzden yine olsa yine Gülşen Barçınlı’ya giderim. Çünkü bu macerayı huzurlu geçirmeyi sağlayan eşimden sonraki en büyük yardımcımdı. Uzun ömürler ve nice Güneş’ler dünyaya getirmenizi dilerim. İyi ki kendimi Türk hekimlerine emanet etmişim. Nilay Taşdelen

Genel Cerrah Op.Dr. Gungor bey ameliyatimi yapti. Anestezi dr.umuzdan kat hemsirelerine kadar tum hastane calisanlari guleryuzlu ve ilgiliydi. Genel hijyen ve agirlamada cok başarılılar. Ozel sigortamiz ile ismi bilinen buyuk ozel hastanelerdede bu operasyonu yapabilirdik ama bu hastaneyi sectigimiz icin dogru karar vermisiz. Her sey icin tesekkur ederim.

Mesaj Yazan : Buse Acari

Tarih : 07 Ağustos 2017

Hasta Adı : Buse Acari

Mesaj : Genel Cerrah Op.Dr. Gungor bey ameliyatimi yapti. Anestezi dr.umuzdan kat hemsirelerine kadar tum hastane calisanlari guleryuzlu ve ilgiliydi. Genel hijyen ve agirlamada cok başarılılar. Ozel sigortamiz ile ismi bilinen buyuk ozel hastanelerdede bu operasyonu yapabilirdik ama bu hastaneyi sectigimiz icin dogru karar vermisiz. Her sey icin tesekkur ederim.

31 temmuz karnın sol taraf sancısıyla hastanenize baş vurdum. ekim 2016 da kolonoskopimi yapan divertikül teshisi koyan Dr. GÜNGÖR GÜL muayene etti gerekli tetkikler yapıldı ve divertikül iltihabı tanısıyla yatışım yapıldı. İlaç ve diyet tedavisi uygulandı perşembe sabah taburcu edildim. Bu sürede başta Dr. GÜNGÖR GÜL bey in devamlı gülen yüzü o kat hemşirelerinin sevecenliği muhasebedeki anlayış tam anlamıyla insani idi. Herkese binlerce teşekkür...Güngör hocam sanki ileri zamanlarda biraz barsak fazlasını kesecek gibi sanırım...İnşallah hiç kesmezsiziniz kesersenizde az kesin HOCAM derim. Tekrar teşekkürler saygılar....

Mesaj Yazan : celal kaya

Tarih : 05 Ağustos 2017

Hasta Adı : celal kaya

Mesaj : 31 temmuz karnın sol taraf sancısıyla hastanenize baş vurdum. ekim 2016 da kolonoskopimi yapan divertikül teshisi koyan Dr. GÜNGÖR GÜL muayene etti gerekli tetkikler yapıldı ve divertikül iltihabı tanısıyla yatışım yapıldı. İlaç ve diyet tedavisi uygulandı perşembe sabah taburcu edildim. Bu sürede başta Dr. GÜNGÖR GÜL bey in devamlı gülen yüzü o kat hemşirelerinin sevecenliği muhasebedeki anlayış tam anlamıyla insani idi. Herkese binlerce teşekkür...Güngör hocam sanki ileri zamanlarda biraz barsak fazlasını kesecek gibi sanırım...İnşallah hiç kesmezsiziniz kesersenizde az kesin HOCAM derim. Tekrar teşekkürler saygılar....

4 aylık hamile olan eşimi dün akşam ağır sancı şikayeti ile eve en yakın hastaneye götürdük burada çok ümitsiz bilgilendirildik bu sırada gece yarısı ve sabah eşim Gülşen hanım a bilgi vererek kendisinden yapması gerekenleri ile ilgili bilgi aldı sonuçta kendisine olan güvenimizden dolayı gerekli imzaları atarak mevcut hastanede değil Gülşen hanıma ameliyat olmaya geldik burada diğer a sınıfı hastanede olmayan önceden de bildigimiz aile ortamını Gülşen hanım dan tüm hastane personelinden tamamiyle içten olarak hissettik bu gibi zor durumlarda hastalara verilen bilgierin ve özellikle moralin ne kadar önemli olduğunu bir daha anladık, ameliyat süresince bize destek olan Gülşen hanım her an yanımızda olan Nafiye hanım asistan arkadaşlar ve ismini sayamadığım tüm personelinize ailemizden biri gibi kendilerini hissettirdikleri ilgi alaka ve destekleri için çok teşekkür ediyorum hepiniz iyki varsınız

Mesaj Yazan : Ramazan Yıldız

Tarih : 06 Temmuz 2017

Hasta Adı : Ayşegül Yıldız

Mesaj : 4 aylık hamile olan eşimi dün akşam ağır sancı şikayeti ile eve en yakın hastaneye götürdük burada çok ümitsiz bilgilendirildik bu sırada gece yarısı ve sabah eşim Gülşen hanım a bilgi vererek kendisinden yapması gerekenleri ile ilgili bilgi aldı sonuçta kendisine olan güvenimizden dolayı gerekli imzaları atarak mevcut hastanede değil Gülşen hanıma ameliyat olmaya geldik burada diğer a sınıfı hastanede olmayan önceden de bildigimiz aile ortamını Gülşen hanım dan tüm hastane personelinden tamamiyle içten olarak hissettik bu gibi zor durumlarda hastalara verilen bilgierin ve özellikle moralin ne kadar önemli olduğunu bir daha anladık, ameliyat süresince bize destek olan Gülşen hanım her an yanımızda olan Nafiye hanım asistan arkadaşlar ve ismini sayamadığım tüm personelinize ailemizden biri gibi kendilerini hissettirdikleri ilgi alaka ve destekleri için çok teşekkür ediyorum hepiniz iyki varsınız

Tepeden tırnağa mükemmel ötesi bir personel. Yüzlerinden tebessüm eksilmeyen bu insanlar ne dediysek yaptılar. Bir kez memnuniyetsizlik görmedik. Bu denli eğitilmiş bir sağlık kadrosu görmedim. Ameliyatı gerçekleştiren Dr. Seyhan Özcan beyefendiye ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Sayenizde sağlığımıza kavuştuk. Hepinizi yürekten kutluyorum.

Mesaj Yazan : Yalçın Ö.

Tarih : 29 Mayıs 2017

Hasta Adı :

Mesaj : Tepeden tırnağa mükemmel ötesi bir personel. Yüzlerinden tebessüm eksilmeyen bu insanlar ne dediysek yaptılar. Bir kez memnuniyetsizlik görmedik. Bu denli eğitilmiş bir sağlık kadrosu görmedim. Ameliyatı gerçekleştiren Dr. Seyhan Özcan beyefendiye ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Sayenizde sağlığımıza kavuştuk. Hepinizi yürekten kutluyorum.

Sevgili anneannemin hastalığı yoğun bakım süreci ve vefat edene kadar ki süreçte güzel insani davranışları ile hep yanımızda olan tüm hastane personeline ve yaralarımızı hafifleten doktorlarımıza Cerrahi Sn Güngör bey, Beyin Cerrahi Dr Ayhan bey, Dahiliye Dr Yüksel bey ve özellikle yoğun bakımın meleği Dr Lale hanım’a teşekkürü bir borç bilirim. Başarılarınızın çoğalarak devamını diliyorum. Sağlıklı günlere...

Mesaj Yazan : Banu K.

Tarih : 29 Mayıs 2017

Hasta Adı : Merhume Ayten G.

Mesaj : Sevgili anneannemin hastalığı yoğun bakım süreci ve vefat edene kadar ki süreçte güzel insani davranışları ile hep yanımızda olan tüm hastane personeline ve yaralarımızı hafifleten doktorlarımıza Cerrahi Sn Güngör bey, Beyin Cerrahi Dr Ayhan bey, Dahiliye Dr Yüksel bey ve özellikle yoğun bakımın meleği Dr Lale hanım’a teşekkürü bir borç bilirim. Başarılarınızın çoğalarak devamını diliyorum. Sağlıklı günlere...

30 mart tarihinde hastenenize yatırılan 97 yaşındaki annemiz Sn. H. T. 12 Nisan 2017 günü vefat etmiştir. 4.kat 1203 nolu odada bulunan ve tedavisi yapılan hastamıza ve bizlere karşı yapılan tutum ve davranışlar takdire şayandı. Kat hemşire ve hasta bakıcıları son derece özgüvenli ve şefkatli bir tutum sergilemişlerdir. Başta baştabipliğimiz ve müdavi doktorumuz Sn. Asuman Hanımefendi ve tüm idari personele ve özellikle 4.kat hemşire ve hasta bakıcılarına yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Saygılarımızla.

Mesaj Yazan : Handan K. - Erten K.

Tarih : 26 Nisan 2017

Hasta Adı :

Mesaj : 30 mart tarihinde hastenenize yatırılan 97 yaşındaki annemiz Sn. H. T. 12 Nisan 2017 günü vefat etmiştir. 4.kat 1203 nolu odada bulunan ve tedavisi yapılan hastamıza ve bizlere karşı yapılan tutum ve davranışlar takdire şayandı. Kat hemşire ve hasta bakıcıları son derece özgüvenli ve şefkatli bir tutum sergilemişlerdir. Başta baştabipliğimiz ve müdavi doktorumuz Sn. Asuman Hanımefendi ve tüm idari personele ve özellikle 4.kat hemşire ve hasta bakıcılarına yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz. Saygılarımızla.

Değerli Meslektaşım Sayın Biyokimya Uzmanı Dr.Dicle Yurdakul, Annemiz Ş. Ö.'ın Özel Göztepe Hastanesindeki takip ve tedavisinde gösterilen yakın ilgiden dolayı; Başta siz Başhekimimiz olmak üzere, Sayın Dr.Asuman Kulaksız, Dr.Lale Özcan, Dr.Cüneyt Yalçınöz ve Dr. Meltem Güler ile kıymetli servis personellerinize, Ailemiz adına içten teşekkürlerimizi iletmenizi istirham ediyorum. 25 yıllık başarılarınızın devamını diliyorum. Selam ve sevgilerimle

Mesaj Yazan : Prof. Dr. N. E.

Tarih : 12 Nisan 2017

Hasta Adı :

Mesaj : Değerli Meslektaşım Sayın Biyokimya Uzmanı Dr.Dicle Yurdakul, Annemiz Ş. Ö.'ın Özel Göztepe Hastanesindeki takip ve tedavisinde gösterilen yakın ilgiden dolayı; Başta siz Başhekimimiz olmak üzere, Sayın Dr.Asuman Kulaksız, Dr.Lale Özcan, Dr.Cüneyt Yalçınöz ve Dr. Meltem Güler ile kıymetli servis personellerinize, Ailemiz adına içten teşekkürlerimizi iletmenizi istirham ediyorum. 25 yıllık başarılarınızın devamını diliyorum. Selam ve sevgilerimle

Hastanenizin dis bölümüne geldim. Benim ile Emre bey ilgilendi 5tane implant ve diger dislerimi yapti çok memnun kaldim hastanenize ve bilhassa doktorunuz Emre Kural bey'e sonsuz tesekkürler...

Mesaj Yazan : Yasemin Özdemir

Tarih : 23 Şubat 2017

Hasta Adı : Yasemin Özdemir

Mesaj : Hastanenizin dis bölümüne geldim. Benim ile Emre bey ilgilendi 5tane implant ve diger dislerimi yapti çok memnun kaldim hastanenize ve bilhassa doktorunuz Emre Kural bey'e sonsuz tesekkürler...

Gülşen Barçınlı süper kahramanım. Hamile olduğumu öğrendiğimde öğretmen arkadaşlarımın çoğunun gittiği ve çok memnun kaldıkları Gülşen hanıma bende gittim. Gerek tecrübesi gerek samimiyeti ile eşim ve benim güvenimizi ve hayranlığımızı kazandı. Böylece 9 aylık serüvenimiz başlamış oldu. Hamileliğimin başından beri normal doğum istiyordum. Gülşen hanım bu isteğimi her zaman destekledi şartlar dahilinde ( ne yazık ki bu devirde normal doğuma sıcak bakan doktor bulmak çok zor ) 06.02 sabaha karşı saat 02.00 de sancılanarak hastaneye geldim. Çok kısa sürede süper kahramanım yanımdaydı. Benim için de Gülşen hanım içinde zor bir gece idi. Çünkü ben çok kötü bir hastaydım :) sancı anında Gülşen hanıma bile tekme atmışım ( şimdi çok utanıyorum ) yalvardım beni sezeryana al diye. Ama o sürekli beni Hande'm yapabilirsin diyerek destekledi. Hande'm !! Annem gibi sefkatliydi. Ve en önemlisi de sabırlı. Beni ve doğum öyle güzel yönetti ki. Tabi ki burada tecrübe konuşuyor. Sabaha karşı saat 03.30 da oğlum dünyaya geldi ve göbek kordonunu babası kesti. Bir doktor herşeyi mi düşünür. Gülşen Barçınlı düşünür. O benim süper kahramınım! Güzel insan iyi ki tanıdık seni. Sonsuz teşekkürler...

Mesaj Yazan : Hande Kavacık

Tarih : 14 Şubat 2017

Hasta Adı : Hande Kavacık

Mesaj : Gülşen Barçınlı süper kahramanım. Hamile olduğumu öğrendiğimde öğretmen arkadaşlarımın çoğunun gittiği ve çok memnun kaldıkları Gülşen hanıma bende gittim. Gerek tecrübesi gerek samimiyeti ile eşim ve benim güvenimizi ve hayranlığımızı kazandı. Böylece 9 aylık serüvenimiz başlamış oldu. Hamileliğimin başından beri normal doğum istiyordum. Gülşen hanım bu isteğimi her zaman destekledi şartlar dahilinde ( ne yazık ki bu devirde normal doğuma sıcak bakan doktor bulmak çok zor ) 06.02 sabaha karşı saat 02.00 de sancılanarak hastaneye geldim. Çok kısa sürede süper kahramanım yanımdaydı. Benim için de Gülşen hanım içinde zor bir gece idi. Çünkü ben çok kötü bir hastaydım :) sancı anında Gülşen hanıma bile tekme atmışım ( şimdi çok utanıyorum ) yalvardım beni sezeryana al diye. Ama o sürekli beni Hande'm yapabilirsin diyerek destekledi. Hande'm !! Annem gibi sefkatliydi. Ve en önemlisi de sabırlı. Beni ve doğum öyle güzel yönetti ki. Tabi ki burada tecrübe konuşuyor. Sabaha karşı saat 03.30 da oğlum dünyaya geldi ve göbek kordonunu babası kesti. Bir doktor herşeyi mi düşünür. Gülşen Barçınlı düşünür. O benim süper kahramınım! Güzel insan iyi ki tanıdık seni. Sonsuz teşekkürler...

Sayın Özel GÖZTEPE hastanesi DOKTORLARI ,HEMŞİRELERİ tüm teknik personel ve ekibi.. Önce hastanenizle tanışma öykümü kısaca anlatayım. Yıl 1992 mart ayında şimdi 25 yaşında olan oğlumu kucağımıza almakla başladı. Hastanenin ilk doğan çocuğu ilk yatar hastası olmak şansı oldu. Tüm çocukluk takibi DR. MEHMET CAN tarafından yapıldı . Büyüdü kocaman adam oldu. O yıllar hiç aklımıza gelmezdi bir gün yaşlanacağız ve bu hastane de takiplerimiz yapılacak. Ve olanlar olmaya başladı. Yaşlandık hastalıklarda bize yakın olmaya başladı. Haziranda eşim ekim kasım da ben...sıkca ziyaret eder olduk. Girişte sizi karşılayan gülen yüzler, mesleğine aşık olan doktor ve hemşire tüm sağlık personeli sizleri yüzde elli iyileştiriyor. Ben genel cerrahi bölümü doktoru GÜNGÜR GÜL beyle tanıştım. Daha sizle konuşurken sizi iyileştiriyor, ağrılarınızı alıyor..morel depoluyor.Tanışın göreceksiniz gülen gözlerini ve kendine güvenini...Ben de yıllarca eczacılık yaptım.Belki yüz binlerce reçete okudum...hasta ilaçlarını karşıladım. Hani doktoru tanımazsınız hasta reçete uzatır size...bir elektrik bir sıcaklık hissedersiniz o reçetede...geçirmiştir DOKTOR duygularını hislerini o kağıda...alır hasta ilaçlarını 3-5 gün sonra hasta eczaneye şampuan almaya gelir iyileşmiştir. İşte GÜNGÖR GÜL bey de öyle bir hekim. 15 ekimde yaptırdığım kolanoskopide, 31 ocakta kasık fıtık ameliyatimde aynı sıcaklık aynı şevkat....Teşekkür ederim ..sağ olun... Yani tüm hastane çalışanlarına taburcu olurken bizlere geçmiş olsun demek için gele baş hemşire hanıma...çokca teşekkürler.....

Mesaj Yazan : CELAL KAYA

Tarih : 01 Şubat 2017

Hasta Adı : CELAL KAYA

Mesaj : Sayın Özel GÖZTEPE hastanesi DOKTORLARI ,HEMŞİRELERİ tüm teknik personel ve ekibi.. Önce hastanenizle tanışma öykümü kısaca anlatayım. Yıl 1992 mart ayında şimdi 25 yaşında olan oğlumu kucağımıza almakla başladı. Hastanenin ilk doğan çocuğu ilk yatar hastası olmak şansı oldu. Tüm çocukluk takibi DR. MEHMET CAN tarafından yapıldı . Büyüdü kocaman adam oldu. O yıllar hiç aklımıza gelmezdi bir gün yaşlanacağız ve bu hastane de takiplerimiz yapılacak. Ve olanlar olmaya başladı. Yaşlandık hastalıklarda bize yakın olmaya başladı. Haziranda eşim ekim kasım da ben...sıkca ziyaret eder olduk. Girişte sizi karşılayan gülen yüzler, mesleğine aşık olan doktor ve hemşire tüm sağlık personeli sizleri yüzde elli iyileştiriyor. Ben genel cerrahi bölümü doktoru GÜNGÜR GÜL beyle tanıştım. Daha sizle konuşurken sizi iyileştiriyor, ağrılarınızı alıyor..morel depoluyor.Tanışın göreceksiniz gülen gözlerini ve kendine güvenini...Ben de yıllarca eczacılık yaptım.Belki yüz binlerce reçete okudum...hasta ilaçlarını karşıladım. Hani doktoru tanımazsınız hasta reçete uzatır size...bir elektrik bir sıcaklık hissedersiniz o reçetede...geçirmiştir DOKTOR duygularını hislerini o kağıda...alır hasta ilaçlarını 3-5 gün sonra hasta eczaneye şampuan almaya gelir iyileşmiştir. İşte GÜNGÖR GÜL bey de öyle bir hekim. 15 ekimde yaptırdığım kolanoskopide, 31 ocakta kasık fıtık ameliyatimde aynı sıcaklık aynı şevkat....Teşekkür ederim ..sağ olun... Yani tüm hastane çalışanlarına taburcu olurken bizlere geçmiş olsun demek için gele baş hemşire hanıma...çokca teşekkürler.....

DAHA ÖNCE BİLMEDİĞİM BİR HASTANE İDİ ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİ...YOĞUN BAKIMDA SADECE ANNEME DEĞİL,TÜM HASTALARINA GÖSTERİLEN ÖZEN VE BAKIM İÇİN YOĞUN BAKIM EKİBİNİN BAŞINDA BULUNAN ÖZELLİKLE DR LALE ÖZCAN'A VE EKİBİNE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.SEVGİLİ LALE ÖZCAN'IN HAKKINI VE BORCUNU NE YAPSAM ÖDEYEMEM...33 GÜN BOYUNCA HER GÜN HER BİR SORUYU HİÇ BIKKINLIK GÖSTERMEDEN CEVAPLADI,AÇIKLADI,ANLATTI,ÖRNEKLEDİ... BİLGİ VE İLGİSİNE HAYRAN KALDIM...ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİ BU BİRİMİ VE DOKTORUYLA NE KADAR ÖĞÜNSE AZDIR.

Mesaj Yazan : OYA PAKDİL

Tarih : 10 Haziran 2016

Hasta Adı : OYA PAKDİL

Mesaj : DAHA ÖNCE BİLMEDİĞİM BİR HASTANE İDİ ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİ...YOĞUN BAKIMDA SADECE ANNEME DEĞİL,TÜM HASTALARINA GÖSTERİLEN ÖZEN VE BAKIM İÇİN YOĞUN BAKIM EKİBİNİN BAŞINDA BULUNAN ÖZELLİKLE DR LALE ÖZCAN'A VE EKİBİNE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.SEVGİLİ LALE ÖZCAN'IN HAKKINI VE BORCUNU NE YAPSAM ÖDEYEMEM...33 GÜN BOYUNCA HER GÜN HER BİR SORUYU HİÇ BIKKINLIK GÖSTERMEDEN CEVAPLADI,AÇIKLADI,ANLATTI,ÖRNEKLEDİ... BİLGİ VE İLGİSİNE HAYRAN KALDIM...ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİ BU BİRİMİ VE DOKTORUYLA NE KADAR ÖĞÜNSE AZDIR.

Hastanenizde 27.05.2016 sabahı uzun süre detaylı tahliller için vakit geçirdim. Tüm süreçte başta Kan Alma Bankası görevlileri;Öznur Uçar,Arzu Yılmaz laborant Merve Kartal işlem yaptığım vezne bankosu görevlileri ve acil servis hastabakıcı ve hemşireleri tarafından Türkiye standartlarının çok üzerinde bir kalitede hizmet aldım. Memnuniyetimin kendilerine bildirilmesini ve kurumunuzun bu personelin özverili çalışmasını dikkate almasını rica ederim.27.05.2016 Ali Dizdaroğlu

Mesaj Yazan : Ali Dizdaroğlu

Tarih : 06 Haziran 2016

Hasta Adı : Ali Dizdaroğlu

Mesaj : Hastanenizde 27.05.2016 sabahı uzun süre detaylı tahliller için vakit geçirdim. Tüm süreçte başta Kan Alma Bankası görevlileri;Öznur Uçar,Arzu Yılmaz laborant Merve Kartal işlem yaptığım vezne bankosu görevlileri ve acil servis hastabakıcı ve hemşireleri tarafından Türkiye standartlarının çok üzerinde bir kalitede hizmet aldım. Memnuniyetimin kendilerine bildirilmesini ve kurumunuzun bu personelin özverili çalışmasını dikkate almasını rica ederim.27.05.2016 Ali Dizdaroğlu

Ben Miraç Şerefoğlu,tedavim gereği 18.03.2016 -21.03.2016 tarihleri arasında bulunduğum Özel Göztepe Hastanesi'nin hizmetinden,6.kat(4.servis katı'nda tedavi gördüğüm süre boyunca kat sorumlusu olan hemşire Leyla hanım başta olmak üzere tüm hemşire,hasta bakıcı,yemek servisi ve temizlik hizmeti çalışanlarının işlerine ve insana gösterdikleri hassas ilgiden dolayı son derece memnun kaldık ve bu hizmet kalitesi ölçüm yazısını kaleme almaya karar verdim.bu çerçevede,sağlık sektörünün kurumsal özel sektör formatından farklılık göstermesi gereği bir kez daha anlaşılmıştır.Bu hususta da Göztepe Hastane'nizden bu hizmet kalitesini tabandan tavana bir yaklaşımla sürdürmesini umuyorum.18.03.2016 Miraç Şerefoğlu

Mesaj Yazan : miraç şerefoğlu

Tarih : 06 Haziran 2016

Hasta Adı : miraç şerefoğlu

Mesaj : Ben Miraç Şerefoğlu,tedavim gereği 18.03.2016 -21.03.2016 tarihleri arasında bulunduğum Özel Göztepe Hastanesi'nin hizmetinden,6.kat(4.servis katı'nda tedavi gördüğüm süre boyunca kat sorumlusu olan hemşire Leyla hanım başta olmak üzere tüm hemşire,hasta bakıcı,yemek servisi ve temizlik hizmeti çalışanlarının işlerine ve insana gösterdikleri hassas ilgiden dolayı son derece memnun kaldık ve bu hizmet kalitesi ölçüm yazısını kaleme almaya karar verdim.bu çerçevede,sağlık sektörünün kurumsal özel sektör formatından farklılık göstermesi gereği bir kez daha anlaşılmıştır.Bu hususta da Göztepe Hastane'nizden bu hizmet kalitesini tabandan tavana bir yaklaşımla sürdürmesini umuyorum.18.03.2016 Miraç Şerefoğlu

HASTANENİZDE 01.03.2016-03.03.2016 TARİHLERİ ARASINDA HASTANENİZDE TEDAVİ GÖRDÜM GEREK HEKİMLER GEREK HEMŞİRELERİNİZİN VE DİĞER PERSONELLERİN DESTEĞİ VE YARDIMLARINDAN MEMNUN KALDIĞIMIZI BELİRTMEK İSTERİZ. AYRICA HASTANENİZİN YEMEK VE TEMİZLİK İŞLERİNDEN DE SON DERECE MEMNUN KALDIK.ÖZELLİKLE DR MURAT ATABEY HOCAMIZ VE VE HEMŞİRELERİNİZİN GÜLERYÜZ VE YARDIMSEVERLİĞİ İLGİ VE ALAKASI BİZİ ÇOK MEMNUN ETMİŞTİR.İLK DEFA KALMIŞ OLDUĞUMUZ HASTANENİZİ HERKESE TAVSİYE EDECEĞİMİ HİZMET ANLAYIŞINIZIN AYNI ŞEKİLDE DEVAM ETMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER......UFUK İNAN MART 2016

Mesaj Yazan : UFUK İNAN

Tarih : 15 Nisan 2016

Hasta Adı : UFUK İNAN

Mesaj : HASTANENİZDE 01.03.2016-03.03.2016 TARİHLERİ ARASINDA HASTANENİZDE TEDAVİ GÖRDÜM GEREK HEKİMLER GEREK HEMŞİRELERİNİZİN VE DİĞER PERSONELLERİN DESTEĞİ VE YARDIMLARINDAN MEMNUN KALDIĞIMIZI BELİRTMEK İSTERİZ. AYRICA HASTANENİZİN YEMEK VE TEMİZLİK İŞLERİNDEN DE SON DERECE MEMNUN KALDIK.ÖZELLİKLE DR MURAT ATABEY HOCAMIZ VE VE HEMŞİRELERİNİZİN GÜLERYÜZ VE YARDIMSEVERLİĞİ İLGİ VE ALAKASI BİZİ ÇOK MEMNUN ETMİŞTİR.İLK DEFA KALMIŞ OLDUĞUMUZ HASTANENİZİ HERKESE TAVSİYE EDECEĞİMİ HİZMET ANLAYIŞINIZIN AYNI ŞEKİLDE DEVAM ETMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER......UFUK İNAN MART 2016

DOĞUMHANEDEKİ EBEHEMŞİRE,YARDIMCI PERSONELE İÇTENLİKLE TEŞEKKÜRLER, AYRICA BEBEK HEMŞİRESİ SEVTAP HANIM'A YAKIN İLGİSİ,İÇTENLİKLE MORAL VEREREK YAPTIĞI İŞİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYOR,TEŞEKKÜRLERİMİ SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.RAZİYE TÜMER ŞUBAT 2016

Mesaj Yazan : RUZİYE TÜMER

Tarih : 15 Nisan 2016

Hasta Adı : RUZİYE TÜMER

Mesaj : DOĞUMHANEDEKİ EBEHEMŞİRE,YARDIMCI PERSONELE İÇTENLİKLE TEŞEKKÜRLER, AYRICA BEBEK HEMŞİRESİ SEVTAP HANIM'A YAKIN İLGİSİ,İÇTENLİKLE MORAL VEREREK YAPTIĞI İŞİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYOR,TEŞEKKÜRLERİMİ SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.RAZİYE TÜMER ŞUBAT 2016

BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN OPERASYONDAN SON DERECE MEMNUN KALDIM.NEKAHAT SÜRECİMDE HEMŞİRE HANIMEFENDİ'LERE TEMİZLİK İŞİNİ SON DERECE İTİNA İLE GERÇEKLEŞTİREN TEMİZLİK HİZMETLERİNE, HASTANENİZİN BUTİK BİR GÖRÜNTÜ ARZETMESİNDE KATKILARI OLDUĞUNU GÖRDÜĞÜM VE BENİ EVİMİN BİR ODASINDAYMIŞIM HİSSİYATINI YAŞATAN HEMŞİRELİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ' NE TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÖZLEM ÖZYÜREK ŞUBAT 2016

Mesaj Yazan : ÖZLEM ÖZYÜREK

Tarih : 15 Nisan 2016

Hasta Adı : ÖZLEM ÖZYÜREK

Mesaj : BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN OPERASYONDAN SON DERECE MEMNUN KALDIM.NEKAHAT SÜRECİMDE HEMŞİRE HANIMEFENDİ'LERE TEMİZLİK İŞİNİ SON DERECE İTİNA İLE GERÇEKLEŞTİREN TEMİZLİK HİZMETLERİNE, HASTANENİZİN BUTİK BİR GÖRÜNTÜ ARZETMESİNDE KATKILARI OLDUĞUNU GÖRDÜĞÜM VE BENİ EVİMİN BİR ODASINDAYMIŞIM HİSSİYATINI YAŞATAN HEMŞİRELİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ' NE TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÖZLEM ÖZYÜREK ŞUBAT 2016

DEĞERLİ ÖZEL GÖZTEPE AİLESİ, RAHATSIZLIĞIMDA BANA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ VE ALAKANIZDAN SON DERECE MEMNUN KALDIM HASTANEYE YATIŞIMDAN TABURCU OLDUĞUM GÜNE KADAR BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTUAN GENEL CERRAHİ SAYIN GÜNGÖR GÜL BEYEFENDİ'YE VE EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM. HAKKI SUHA HACIPAŞAOĞLU OCAK 2016

Mesaj Yazan : HAKKI SUHA HACIPAŞAOĞLU

Tarih : 15 Nisan 2016

Hasta Adı : HAKKI SUHA HACIPAŞAOĞLU

Mesaj : DEĞERLİ ÖZEL GÖZTEPE AİLESİ, RAHATSIZLIĞIMDA BANA GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ VE ALAKANIZDAN SON DERECE MEMNUN KALDIM HASTANEYE YATIŞIMDAN TABURCU OLDUĞUM GÜNE KADAR BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTUAN GENEL CERRAHİ SAYIN GÜNGÖR GÜL BEYEFENDİ'YE VE EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM. HAKKI SUHA HACIPAŞAOĞLU OCAK 2016

ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİNDE 1 HAFTA KALDIK.EŞİM AMELİYAT OLDU.AMELİYATI YAPAN DOKTORLAR VE HASTANE PERSONELİ YAPILABİLECEK HERŞEYİ YAPTILAR.ÇOK TİTİZ BİR BAKIM UYGULADILAR.EŞİM KISA ZAMANDA AYAĞA KALKTI.TÜM HASTANENİN PERSONEL VE DOKTORLARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.A.ÖZ OCAK 2016

Mesaj Yazan : AYŞE ÖZ

Tarih : 19 Şubat 2016

Hasta Adı : ayşe öz

Mesaj : ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİNDE 1 HAFTA KALDIK.EŞİM AMELİYAT OLDU.AMELİYATI YAPAN DOKTORLAR VE HASTANE PERSONELİ YAPILABİLECEK HERŞEYİ YAPTILAR.ÇOK TİTİZ BİR BAKIM UYGULADILAR.EŞİM KISA ZAMANDA AYAĞA KALKTI.TÜM HASTANENİN PERSONEL VE DOKTORLARINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.A.ÖZ OCAK 2016

Özel Göztepe Hastanesi'ne, Hastanenizde dün "inguinal herni" oprasyonu geçirdim.Kayıt anından başlayarak laboratuvar,ameliyathane ve kat görevlilerinin yaklaşımları olumlu ve pozitif destekler tarzdaydı.Özellikle gece şiftinde görevli kat hemşiresi Hande Aslan'a özgüveni,tüm yaklaşımlarındaki insancıl,sakin tarzı ve görevini yaparken gösterdiği mesleki performans nedeniyle özellikle teşekkür etmek istiyorum. 15 yılı aşkın hastanenizle irtibatımız var.Çizgisini hiç bozmadan sürekli üstüne koyarak hizmet vermektesiniz.Teşekkürler.......Dr Serhat Yalçın 12.01.2016

Mesaj Yazan : DR SERHAT YALÇIN

Tarih : 12 Ocak 2016

Hasta Adı : DR SERHAT YALÇIN

Mesaj : Özel Göztepe Hastanesi'ne, Hastanenizde dün "inguinal herni" oprasyonu geçirdim.Kayıt anından başlayarak laboratuvar,ameliyathane ve kat görevlilerinin yaklaşımları olumlu ve pozitif destekler tarzdaydı.Özellikle gece şiftinde görevli kat hemşiresi Hande Aslan'a özgüveni,tüm yaklaşımlarındaki insancıl,sakin tarzı ve görevini yaparken gösterdiği mesleki performans nedeniyle özellikle teşekkür etmek istiyorum. 15 yılı aşkın hastanenizle irtibatımız var.Çizgisini hiç bozmadan sürekli üstüne koyarak hizmet vermektesiniz.Teşekkürler.......Dr Serhat Yalçın 12.01.2016

Uzun zamandır tanıdığımız o yoğun temposunda telefonunu açıp bize vakit ayıran muayne saati ayarlayan başka hastanede yatmama rağmen bile beni yakından takip eden en ufak ayrıntıyı atlamayan Ailem gibi gördüğüm merhametli, güleryüzlü,hastasına sevgiyle yaklaşan,operasyonu yapan ğünde 5 sefer telefonla beni arayıp halimi durumumu soran başka hastanede hasta bakmasına rağmen gün içinde gelen Genel Cerrahi Haydar Yalman Hocama buradan sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Hastanedende sizlerdende benim için emeği geçen hemşire ve personellere her konuda çok teşekkür ederim. Hepinizi öpüyorum.Sevgilerimle,

Mesaj Yazan : Rukiye Palamut

Tarih : 01 Ocak 2016

Hasta Adı : Rukiye Palamut

Mesaj : Uzun zamandır tanıdığımız o yoğun temposunda telefonunu açıp bize vakit ayıran muayne saati ayarlayan başka hastanede yatmama rağmen bile beni yakından takip eden en ufak ayrıntıyı atlamayan Ailem gibi gördüğüm merhametli, güleryüzlü,hastasına sevgiyle yaklaşan,operasyonu yapan ğünde 5 sefer telefonla beni arayıp halimi durumumu soran başka hastanede hasta bakmasına rağmen gün içinde gelen Genel Cerrahi Haydar Yalman Hocama buradan sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Hastanedende sizlerdende benim için emeği geçen hemşire ve personellere her konuda çok teşekkür ederim. Hepinizi öpüyorum.Sevgilerimle,

21.12.2015 tarihinde hastanenizde güler yüzlü samimi sıcak kanlı doktorum Gülşen BARÇINLI sayesinde normal doğum ile bebeğimi kucağıma aldım.Doktorum Gülşen Hanım ekibi Nesrin ebe, Emine ebe ve adını hatırlayamadığım diğer tüm personele gösterdikleri güler yüz,ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürler...Bu başarılı ekibi tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyor olacağım.

Mesaj Yazan : Nurcan

Tarih : 29 aralık 2015

Hasta Adı : Nurcan

Mesaj : 21.12.2015 tarihinde hastanenizde güler yüzlü samimi sıcak kanlı doktorum Gülşen BARÇINLI sayesinde normal doğum ile bebeğimi kucağıma aldım.Doktorum Gülşen Hanım ekibi Nesrin ebe, Emine ebe ve adını hatırlayamadığım diğer tüm personele gösterdikleri güler yüz,ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürler...Bu başarılı ekibi tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyor olacağım.

Geçtiğimiz hafta hastanenizdeki yönlendirmeler ile ilgili bir şikayetim olmuştu. Bu şikayet üzerine telefon ile geri dönüş yapıldı. Bugün kontrol maksadı ile tekrar geldiğimde hastanede son derece olumlu gelişmeler olduğunu fark ettim. Çalışanlar geçen haftanın aksine motive, güler yüzlü ve aktif bir şekilde ellerinden gelen en iyi desteği sağlamaya çalışıyorlardı. Şans eseri bir teşekkür ödüllendirmesi planlandığını öğrendim, bundan ötürü de çok memnun oldum, belli ki çalışanlar bu ödül sistemini pozitif şekilde benimsemişler. Gerek şikayete geri dönüşünüz, gerekse hızlı bir şekilde alınan aksiyonlardan ötürü teşekkür ederim. Göztepe Hastanesine yakışan hizmet anlayışı müşteri gözü ile de budur diye düşünüyorum.

Mesaj Yazan : Serap Özçalıcı

Tarih : 28 aralık 2015

Hasta Adı : Serap Özçalıcı

Mesaj : Geçtiğimiz hafta hastanenizdeki yönlendirmeler ile ilgili bir şikayetim olmuştu. Bu şikayet üzerine telefon ile geri dönüş yapıldı. Bugün kontrol maksadı ile tekrar geldiğimde hastanede son derece olumlu gelişmeler olduğunu fark ettim. Çalışanlar geçen haftanın aksine motive, güler yüzlü ve aktif bir şekilde ellerinden gelen en iyi desteği sağlamaya çalışıyorlardı. Şans eseri bir teşekkür ödüllendirmesi planlandığını öğrendim, bundan ötürü de çok memnun oldum, belli ki çalışanlar bu ödül sistemini pozitif şekilde benimsemişler. Gerek şikayete geri dönüşünüz, gerekse hızlı bir şekilde alınan aksiyonlardan ötürü teşekkür ederim. Göztepe Hastanesine yakışan hizmet anlayışı müşteri gözü ile de budur diye düşünüyorum.

11 EKİM 2015 TARİHİNDE HASTANENİZDE DOĞUM YAPTIM.DOKTOR'UM GÜLŞEN BARÇINLI HARİKA BİR DOĞUM GERÇEKLEŞTİRDİ.NORMAL DOĞUM İLE BEBEĞİMİ ÇOK KOLAY VE SIKINTISIZ BİR ŞEKİLDE KUCAĞIMA ALDIM.GÜLŞEN HANIM,SICAK VE SAMİMİ İLGİSİ,GÜVEN VEREN DURUŞU VE MESLEKİ BİLGİSİ İLE MUHTEŞEM BİR DOKTOR.DOĞUM YAPTIKTAN 5 DAKİKA SONRA AYAKTAYDIM VE DOĞUMHANEDEN BEBEĞİM KUCAĞIMDA YÜRÜYEREK ÇIKTIM. RESİM PAYLAŞMAK ŞANSIM OLSAYDI BURADAN PAYLAŞMAK İSTERDİM.DOĞUM SIRASINDA VE ÖNCESİNDE YANIMDA OLAN EMİNE EBE'YE DE AYRICA TEŞEKKÜR ETMEK İSTERİM.DENEYİMLERİNİZLE BENİ ÇOK RAHATLATTINIZ,HARİKAYDINIZ.DOĞUM ÖNCESİNDE Kİ SÜREÇTE,DOĞUMDA VE DOĞUM SONRASI KONTROLLERİMDE HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ.DOKTORUM GÜLŞEN BARÇIN'LIYA SONSUZ TEŞEKKÜRLER VE SEVGİLER.İHTİYACI OLAN HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.BEBEĞİMİ SAĞLIKLA VE SEVGİYLE BÜYÜTÜYORUM. CEYDA KOÇAK 11.10.2015

Mesaj Yazan : CEYDA ERGİN

Tarih : 25 aralık 2015

Hasta Adı : ceyda ergin

Mesaj : 11 EKİM 2015 TARİHİNDE HASTANENİZDE DOĞUM YAPTIM.DOKTOR'UM GÜLŞEN BARÇINLI HARİKA BİR DOĞUM GERÇEKLEŞTİRDİ.NORMAL DOĞUM İLE BEBEĞİMİ ÇOK KOLAY VE SIKINTISIZ BİR ŞEKİLDE KUCAĞIMA ALDIM.GÜLŞEN HANIM,SICAK VE SAMİMİ İLGİSİ,GÜVEN VEREN DURUŞU VE MESLEKİ BİLGİSİ İLE MUHTEŞEM BİR DOKTOR.DOĞUM YAPTIKTAN 5 DAKİKA SONRA AYAKTAYDIM VE DOĞUMHANEDEN BEBEĞİM KUCAĞIMDA YÜRÜYEREK ÇIKTIM. RESİM PAYLAŞMAK ŞANSIM OLSAYDI BURADAN PAYLAŞMAK İSTERDİM.DOĞUM SIRASINDA VE ÖNCESİNDE YANIMDA OLAN EMİNE EBE'YE DE AYRICA TEŞEKKÜR ETMEK İSTERİM.DENEYİMLERİNİZLE BENİ ÇOK RAHATLATTINIZ,HARİKAYDINIZ.DOĞUM ÖNCESİNDE Kİ SÜREÇTE,DOĞUMDA VE DOĞUM SONRASI KONTROLLERİMDE HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ.DOKTORUM GÜLŞEN BARÇIN'LIYA SONSUZ TEŞEKKÜRLER VE SEVGİLER.İHTİYACI OLAN HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.BEBEĞİMİ SAĞLIKLA VE SEVGİYLE BÜYÜTÜYORUM. CEYDA KOÇAK 11.10.2015

Kolonoskopi işlemimle ilgili; Op.Dr. Güngör GÜL'e, Aslı Hanıma (Halkla İlişkiler) ve Nurcan Hanıma (Kayıt/Yatış İşlemleri) güleryüzlü, samimi yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Mesaj Yazan : Ercan Albay

Tarih : 19 aralık 2015

Hasta Adı : Ercan Albay

Mesaj : Kolonoskopi işlemimle ilgili; Op.Dr. Güngör GÜL'e, Aslı Hanıma (Halkla İlişkiler) ve Nurcan Hanıma (Kayıt/Yatış İşlemleri) güleryüzlü, samimi yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Merhaba 2.5 aylik hamileyim ve ozel bir klinikte gebelik takibim yapilmakta. Dogum icin hastane arastirirken hastanenizi gordum hastanenizdeki dogum ucretlerini, ucreylerin neleri kapsadigini ve doktorumu degistirmeyi dusundugumden dolayi doktorlarinizin vizitesini ucretini ogrenmek istiyorum.

Mesaj Yazan : Banu Sendur Kusku

Tarih : 14 aralık 2015

Hasta Adı : banu

Mesaj : Merhaba 2.5 aylik hamileyim ve ozel bir klinikte gebelik takibim yapilmakta. Dogum icin hastane arastirirken hastanenizi gordum hastanenizdeki dogum ucretlerini, ucreylerin neleri kapsadigini ve doktorumu degistirmeyi dusundugumden dolayi doktorlarinizin vizitesini ucretini ogrenmek istiyorum.

11ekim 2015 tarihinde hastanenizde doğum yaptım. Doktorum Gülşen Barçınlı harika bir doğum gerçekleştirdi. Normal doğum ile bebeğimi çok kolay ve sıkıntısız bir şekilde kucağıma aldım. Gülşen hanım,sıcak ve samimi ilgisi,güven veren duruşu ve mesleki bilgisi ile muhteşem bir doktor. Doğum yaptıktan 5dakika sonra ayaktaydım ve doğumhaneden bebeğim kucağımda yürüyerek çıktım. Resim paylaşma sansım olsaydı burdan paylaşmak isterdim.Doğum sırasında ve öncesinde yanımda olan EMine hemşireye de ayrıca teşekkür etmek isterim. Deneyimlerinizle beni cok rahatlattınız,harikaydınız. Doğum öncesinde ki süreçte,doğumda ve doğum sonrası kontrollerimde hersey çok güzeldi. Doktorum GÜLŞEN BARÇINLIYA sonsuz teşekkürler ve sevgiler. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. Bebeğimi sağlıkla ve sevgiyle büyütüyorum.

Mesaj Yazan : Ceyda koçak

Tarih : 07 aralık 2015

Hasta Adı : ceyda koçak

Mesaj : 11ekim 2015 tarihinde hastanenizde doğum yaptım. Doktorum Gülşen Barçınlı harika bir doğum gerçekleştirdi. Normal doğum ile bebeğimi çok kolay ve sıkıntısız bir şekilde kucağıma aldım. Gülşen hanım,sıcak ve samimi ilgisi,güven veren duruşu ve mesleki bilgisi ile muhteşem bir doktor. Doğum yaptıktan 5dakika sonra ayaktaydım ve doğumhaneden bebeğim kucağımda yürüyerek çıktım. Resim paylaşma sansım olsaydı burdan paylaşmak isterdim.Doğum sırasında ve öncesinde yanımda olan EMine hemşireye de ayrıca teşekkür etmek isterim. Deneyimlerinizle beni cok rahatlattınız,harikaydınız. Doğum öncesinde ki süreçte,doğumda ve doğum sonrası kontrollerimde hersey çok güzeldi. Doktorum GÜLŞEN BARÇINLIYA sonsuz teşekkürler ve sevgiler. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. Bebeğimi sağlıkla ve sevgiyle büyütüyorum.

1 aralık sabahı 7.30 da hastanenizin acil servisine geldim hasta kızım için. Görevli, doktor olmadığını, yarım saat sonra bir aile hekiminin geleceğini söyledi. Sürekli geldiğimiz bir hastaneydi. Acil serviste DR. bulundurulmuyorsa, acil servisi açık tutup halkı kandırmanın amacını anlayamadım. İşe geç kaldım sayenizde. Başka bir hastanede, hem de branş hekimi vardı 15 dk. sonra ona muayene oldu kızım.

Mesaj Yazan : Adem Y. Tavukçuoğlu

Tarih : 01 aralık 2015

Hasta Adı : İzem B. tavukçuoğlu

Mesaj : 1 aralık sabahı 7.30 da hastanenizin acil servisine geldim hasta kızım için. Görevli, doktor olmadığını, yarım saat sonra bir aile hekiminin geleceğini söyledi. Sürekli geldiğimiz bir hastaneydi. Acil serviste DR. bulundurulmuyorsa, acil servisi açık tutup halkı kandırmanın amacını anlayamadım. İşe geç kaldım sayenizde. Başka bir hastanede, hem de branş hekimi vardı 15 dk. sonra ona muayene oldu kızım.

Dr. Metin doğrunun asistanı ile bir kaç defa telefon görüşmesi yaptım. Oğlumun aşı tarihlerini mail atacaklardı. Hala gelmedi. En az üç defa görüştüm konu ile ilgili

Mesaj Yazan : Canan fafanoğlu

Tarih : 25 Kasım 2015

Hasta Adı : Erdem kaya

Mesaj : Dr. Metin doğrunun asistanı ile bir kaç defa telefon görüşmesi yaptım. Oğlumun aşı tarihlerini mail atacaklardı. Hala gelmedi. En az üç defa görüştüm konu ile ilgili

Merhaba sitemden görütüleyemedik. Eşim NİLÜFER GÜNAYDIN'ın labaratuvar sonucunu mail olarak rica ediyorum. Teşekkürler. Adı Soyadı NİLÜFER GÜNAYDIN Bölüm Adı KADIN DOĞUM POLK -1 Dosya No / Prot No 345144 / 1681813 Doktor Adı Adnan Fatih ESEN TC Kimlik No 14354420452

Mesaj Yazan : HAKAN GÜNAYDIN

Tarih : 23 Kasım 2015

Hasta Adı : NİLÜFER GÜNAYDIN

Mesaj : Merhaba sitemden görütüleyemedik. Eşim NİLÜFER GÜNAYDIN'ın labaratuvar sonucunu mail olarak rica ediyorum. Teşekkürler. Adı Soyadı NİLÜFER GÜNAYDIN Bölüm Adı KADIN DOĞUM POLK -1 Dosya No / Prot No 345144 / 1681813 Doktor Adı Adnan Fatih ESEN TC Kimlik No 14354420452

Değerli Özel Göztepe Hastanesi ailesi,7 Ekim 2015 gecesi hastanenizde doğumum gerçekleşti.Yeni yaşamımıza adım attığımız bu süreçte ailemize emeği geçen başta canım,güler yüzü ve tecrübesi ile bizi bu sürece hazırlayan doktorumuz Güneş Gündüz'e , asistan Eda hanıma, ebe Esma Hanım'a ,akşam nöbetinde bulunan Fatma hemşire ve Zeynep hanıma, Ruken ve Leyla hemşireye, kat hemşiresi ve sorumlu baş hemşireye bize bu süreçte gösterdikleri ilgi, alaka ve yardımları için ATAŞ ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Merve&Zafer;&Kartal; Eymen ATAŞ

Mesaj Yazan : Merve Ataş

Tarih : 12 Ekim 2015

Hasta Adı : Merve Ataş

Mesaj : Değerli Özel Göztepe Hastanesi ailesi,7 Ekim 2015 gecesi hastanenizde doğumum gerçekleşti.Yeni yaşamımıza adım attığımız bu süreçte ailemize emeği geçen başta canım,güler yüzü ve tecrübesi ile bizi bu sürece hazırlayan doktorumuz Güneş Gündüz'e , asistan Eda hanıma, ebe Esma Hanım'a ,akşam nöbetinde bulunan Fatma hemşire ve Zeynep hanıma, Ruken ve Leyla hemşireye, kat hemşiresi ve sorumlu baş hemşireye bize bu süreçte gösterdikleri ilgi, alaka ve yardımları için ATAŞ ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Merve&Zafer;&Kartal; Eymen ATAŞ

Merhaba, Güzellik bölümünüzden satın aldığım lazer epilasyon paketi kapsamında randevu almakta çok zorlanıyorum. Bölümünüzün yoğunluğu ve çalışma saatleri yüzünden hep kısacık bir işlem için haftalar sonraya randevu verilerek mağdur ediliyorum. Bugün (5 Ekim pazartesi) iki dakikalık bir işlem için alabildiğim en yakın randevu 16 Ekim Cuma oldu - bir de 5 ARALIK CUMARTESİ (TAM 2 AY SONRA) gününe kadar 20-30 dk lık bir işlem için müsait olmadıkları bilgisini aldım. Farklı günlere randevu alarak sürekli gidip gelmem gerekiyor. Parasını ödememiş olsaydım randevum hemen araya sıkıştırılacak mıydı bilmiyorum. En kısa sürede ya çalışma saatlerinizin çalışan insanlara uyum sağlayacak şekilde yeniden düzenlenmesi ya da ek donanım alınarak bu açığın kapatılması gerektiğini düşünüyorum. Eğer olumlu bir cevap almazsam bu şikayetimi sosyal medya platformlarına da taşıyacağımı bildiriyorum. Teşekkürler... Başak Gençer

Mesaj Yazan : Başak Gençer

Tarih : 05 Ekim 2015

Hasta Adı : Başak Gençer

Mesaj : Merhaba, Güzellik bölümünüzden satın aldığım lazer epilasyon paketi kapsamında randevu almakta çok zorlanıyorum. Bölümünüzün yoğunluğu ve çalışma saatleri yüzünden hep kısacık bir işlem için haftalar sonraya randevu verilerek mağdur ediliyorum. Bugün (5 Ekim pazartesi) iki dakikalık bir işlem için alabildiğim en yakın randevu 16 Ekim Cuma oldu - bir de 5 ARALIK CUMARTESİ (TAM 2 AY SONRA) gününe kadar 20-30 dk lık bir işlem için müsait olmadıkları bilgisini aldım. Farklı günlere randevu alarak sürekli gidip gelmem gerekiyor. Parasını ödememiş olsaydım randevum hemen araya sıkıştırılacak mıydı bilmiyorum. En kısa sürede ya çalışma saatlerinizin çalışan insanlara uyum sağlayacak şekilde yeniden düzenlenmesi ya da ek donanım alınarak bu açığın kapatılması gerektiğini düşünüyorum. Eğer olumlu bir cevap almazsam bu şikayetimi sosyal medya platformlarına da taşıyacağımı bildiriyorum. Teşekkürler... Başak Gençer

27.07.2015 tarihinde hastanenizde sorunsuz ve sağlıklı bir doğum gerçekleştirdim. Zorlu bir hamilelik donemi geçirdim ve bu dönemde herzaman bana destek olan doktorum Fatih Esen' e sabrı ve yardımları için sonsuz teşekkür ederim.

Mesaj Yazan : Tuğba Dinç

Tarih : 03 Eylül 2015

Hasta Adı : Tuğba Dinç

Mesaj : 27.07.2015 tarihinde hastanenizde sorunsuz ve sağlıklı bir doğum gerçekleştirdim. Zorlu bir hamilelik donemi geçirdim ve bu dönemde herzaman bana destek olan doktorum Fatih Esen' e sabrı ve yardımları için sonsuz teşekkür ederim.

merhaba, ücretsiz olarak vermiş olduğunuz "anneliğe hazırlık ve destek " programı katılmak isteyen tüm anne adaylarına mı ücretsiz; yoksa sadece sizin hastahanenizin hastalarını mı kapsıyor? Dışardan gelen gebeler program için ayrıca bir ücret ödemek durumunda mı? Bir de; kayıt formunu doldurduktan sonra direkt kayıt olmuş oluyor muyuz? yoksa onay maili vs. gönderiyor musunuz? teşekkürler.

Mesaj Yazan : selcen ormanlı

Tarih : 28 Ağustos 2015

Hasta Adı : selcen ormanlı

Mesaj : merhaba, ücretsiz olarak vermiş olduğunuz "anneliğe hazırlık ve destek " programı katılmak isteyen tüm anne adaylarına mı ücretsiz; yoksa sadece sizin hastahanenizin hastalarını mı kapsıyor? Dışardan gelen gebeler program için ayrıca bir ücret ödemek durumunda mı? Bir de; kayıt formunu doldurduktan sonra direkt kayıt olmuş oluyor muyuz? yoksa onay maili vs. gönderiyor musunuz? teşekkürler.

MERHABA; TAVSİYE ÜZERİNE HASTANENİZLE TANIŞMA FIRSATI BULDUK.GELDİĞİMİZ İLK AN İTİBARİYLE KENDİMİZİ EVİMİZİN SICAKLIĞINDA HİSSETTİRDİNİZ. EKİBİNİZİN SAMİMİ VE YARDIMCI YAKLAŞIMI SAYESİNDE TEDAVİ SÜRECİMİZİ YÜKSEK MOTİVASYONLA GEÇİRDİK.EŞİMİN KENDİNİ İYİ HİSSETMESİ ADINA BAŞTA; DOKTORUMUZ DR.TANJU CENGİZ, HEMŞİRELERİMİZ EBRU UÇAR,HANDE HEMŞİRE,ŞEYMA HEMŞİRE,DUYGU HEMŞİRE VE ŞU AN ADINI HATIRLAYAMDIĞIM SABAH SAAT 06.00 DA EVİMİZE GELİP EŞİMİN TAHLİLLERİ İÇİN KAN ALAN HEMŞİREMİZ,ONU DA ASLA UNUTAMAM.EŞİMİN DAMARLARININ NET GÖRÜNMEMESİ SEBEBİYLE KAN ALIMINDA HEP SORUN YAŞARKEN,HEMŞİRE HANIMIN PROFESYONEL BİLGİSİ SAYESİNDE BU DURUMDA DA BİZİ MUTLU ETTİNİZ. AYRICA; SEVGİLİ HEMŞİRELİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ NAFİYE BARUT'A SONSUZ TEŞEKKÜRLER. ADINI HATIRLAYAMADIĞIM YARDIMCI PERSONELLERİNİZE DE YARDIMLARINDAN DOLAYI BİNLERCE TEŞEKKÜRLER... BUNDAN SONRA BÜTÜN ÇEVREME SİZİN HEKİMLERİNİZİ VE HASTANENİZİ TAVSİYE EDECEĞİM.VERMİŞ OLDUĞUNUZ HİZMETİNİZ VE EV SAHİPLİĞİNİZ İÇİN TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER.... SEVGİLERİMLE GÜLER BARTU 20.08.2015

Mesaj Yazan : GÜLER BARTU

Tarih : 20 Ağustos 2015

Hasta Adı : CAN ARTU

Mesaj : MERHABA; TAVSİYE ÜZERİNE HASTANENİZLE TANIŞMA FIRSATI BULDUK.GELDİĞİMİZ İLK AN İTİBARİYLE KENDİMİZİ EVİMİZİN SICAKLIĞINDA HİSSETTİRDİNİZ. EKİBİNİZİN SAMİMİ VE YARDIMCI YAKLAŞIMI SAYESİNDE TEDAVİ SÜRECİMİZİ YÜKSEK MOTİVASYONLA GEÇİRDİK.EŞİMİN KENDİNİ İYİ HİSSETMESİ ADINA BAŞTA; DOKTORUMUZ DR.TANJU CENGİZ, HEMŞİRELERİMİZ EBRU UÇAR,HANDE HEMŞİRE,ŞEYMA HEMŞİRE,DUYGU HEMŞİRE VE ŞU AN ADINI HATIRLAYAMDIĞIM SABAH SAAT 06.00 DA EVİMİZE GELİP EŞİMİN TAHLİLLERİ İÇİN KAN ALAN HEMŞİREMİZ,ONU DA ASLA UNUTAMAM.EŞİMİN DAMARLARININ NET GÖRÜNMEMESİ SEBEBİYLE KAN ALIMINDA HEP SORUN YAŞARKEN,HEMŞİRE HANIMIN PROFESYONEL BİLGİSİ SAYESİNDE BU DURUMDA DA BİZİ MUTLU ETTİNİZ. AYRICA; SEVGİLİ HEMŞİRELİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ NAFİYE BARUT'A SONSUZ TEŞEKKÜRLER. ADINI HATIRLAYAMADIĞIM YARDIMCI PERSONELLERİNİZE DE YARDIMLARINDAN DOLAYI BİNLERCE TEŞEKKÜRLER... BUNDAN SONRA BÜTÜN ÇEVREME SİZİN HEKİMLERİNİZİ VE HASTANENİZİ TAVSİYE EDECEĞİM.VERMİŞ OLDUĞUNUZ HİZMETİNİZ VE EV SAHİPLİĞİNİZ İÇİN TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER.... SEVGİLERİMLE GÜLER BARTU 20.08.2015

17/08/2015 tarihinde acil servisinize gelen annem için, ortopedi doktoru muayenesi ve röntgen için toplamda 412,20 tl ücret alınmış olup, emekli sandığı mensubu olan hasta için alınan bu ücretin çok yüksek olduğunu düşünüyorum, nitekim öncesinde hastanenizi arayarak emekli sandığı ile anlaşmanız olduğunu ve sadece ufak bir katılım payı ödeyeceğim bilgisini almama rağmen muayene 170 tl olduğu ve 100 tl alındığını ayrıca röntgen için hiçbir indirim yapılmadan direk bizden tahsil edildiğini öğrendim. bu durumda emekli sandığı resmi kurumuyla anlaşmalı olduğunuzu sitenize yazmanızın ne anlamı var, çok anlayamadım. bu konu hakkında acil olarak sizden blg bekliyorum. acilden tedavi için başvuran bir hastadan bu ücretin alınması, bundan sonra kesinlikle hastanenize uğramayacağımın ve çevremdekileri de hiçbir şekilde size yönlendirmeyeceğimin bir göstergesidir. bilginize..

Mesaj Yazan : tuğba çakır

Tarih : 18 Ağustos 2015

Hasta Adı : nebiye çakır

Mesaj : 17/08/2015 tarihinde acil servisinize gelen annem için, ortopedi doktoru muayenesi ve röntgen için toplamda 412,20 tl ücret alınmış olup, emekli sandığı mensubu olan hasta için alınan bu ücretin çok yüksek olduğunu düşünüyorum, nitekim öncesinde hastanenizi arayarak emekli sandığı ile anlaşmanız olduğunu ve sadece ufak bir katılım payı ödeyeceğim bilgisini almama rağmen muayene 170 tl olduğu ve 100 tl alındığını ayrıca röntgen için hiçbir indirim yapılmadan direk bizden tahsil edildiğini öğrendim. bu durumda emekli sandığı resmi kurumuyla anlaşmalı olduğunuzu sitenize yazmanızın ne anlamı var, çok anlayamadım. bu konu hakkında acil olarak sizden blg bekliyorum. acilden tedavi için başvuran bir hastadan bu ücretin alınması, bundan sonra kesinlikle hastanenize uğramayacağımın ve çevremdekileri de hiçbir şekilde size yönlendirmeyeceğimin bir göstergesidir. bilginize..

13.08.2015 TARİHİNDE HASTAHANENİZİN ORTOPEDİ BÖLÜMÜNE BAŞVURDUM AYNI GÜNÜN AKŞAMI MR ÇEKİMİM YAPILDI.DOKTORUM AYHAN BARAN GÜN İÇERİSİNDE 4KEZ ARAMAMA RAĞMEN DÖNÜŞ YAPMADI. BUNUN SEBEBİNİ MERAK EDİYORUM.HASTAHANEYE GELDİĞİM İÇİN BENDE BİR HASTAYIM VE BİR AN ÖNCE BİLGİLENDİRİLMEK İSTİYORUM.

Mesaj Yazan : NECİP KİNET

Tarih : 14 Ağustos 2015

Hasta Adı : NECİP KİNET

Mesaj : 13.08.2015 TARİHİNDE HASTAHANENİZİN ORTOPEDİ BÖLÜMÜNE BAŞVURDUM AYNI GÜNÜN AKŞAMI MR ÇEKİMİM YAPILDI.DOKTORUM AYHAN BARAN GÜN İÇERİSİNDE 4KEZ ARAMAMA RAĞMEN DÖNÜŞ YAPMADI. BUNUN SEBEBİNİ MERAK EDİYORUM.HASTAHANEYE GELDİĞİM İÇİN BENDE BİR HASTAYIM VE BİR AN ÖNCE BİLGİLENDİRİLMEK İSTİYORUM.

10.08.2015 TARİHİNDE HASTANENİZİN ACİLİNE GELEREK KENDİ GETİRDİĞİM İLACI SERUMLA ALDIM. iŞ BANKASI İNDİRİMİ YAPILDIĞI SÖYLENEREK KARŞIMA 35,94 TL FATURA ÇIKARILDI. FATURADA GENEL UYGULAMALAR ADI ALTINDA 31 TL ALINMIŞ.SORGULADIĞIMDA SERUM TAKMA İŞLEMİ DENİLDİ!MEMORİAL GİBİ BİR HASTANEDE 5 TL'YE TAKILAN BU SERUM SİZDE NASIL BOYLE FIYATLANDIRILIYOR? 31 TL FAZLADAN ALINAN BİR PARADIR VE İADESİNİ TALEP EDİYORUM.ACİLE GELMİŞ BİR HASTAYA MÜDAHALE BİLE EDİLMEMESİNE RAĞMEN BÖYLE BİR BEDEL ALINMASI BUYUK AYIP VE YANLIŞ.

Mesaj Yazan : GÜLER GİZEM ÇAĞLAK

Tarih : 11 Ağustos 2015

Hasta Adı : GÜLER GİZEM ÇAĞLAK

Mesaj : 10.08.2015 TARİHİNDE HASTANENİZİN ACİLİNE GELEREK KENDİ GETİRDİĞİM İLACI SERUMLA ALDIM. iŞ BANKASI İNDİRİMİ YAPILDIĞI SÖYLENEREK KARŞIMA 35,94 TL FATURA ÇIKARILDI. FATURADA GENEL UYGULAMALAR ADI ALTINDA 31 TL ALINMIŞ.SORGULADIĞIMDA SERUM TAKMA İŞLEMİ DENİLDİ!MEMORİAL GİBİ BİR HASTANEDE 5 TL'YE TAKILAN BU SERUM SİZDE NASIL BOYLE FIYATLANDIRILIYOR? 31 TL FAZLADAN ALINAN BİR PARADIR VE İADESİNİ TALEP EDİYORUM.ACİLE GELMİŞ BİR HASTAYA MÜDAHALE BİLE EDİLMEMESİNE RAĞMEN BÖYLE BİR BEDEL ALINMASI BUYUK AYIP VE YANLIŞ.

Afife günü arayıp ortapedi doktoru varmı dıye sordum arife oldugundan koca hastanedendoktor yok biz ailecek hastanenize gelen bi aileyiz ama bundan sonra düşünmüyoruz hizmetde kötü cıktınız.

Mesaj Yazan : Hakan çalişir

Tarih : 17 Temmuz 2015

Hasta Adı : Ömür çalişir

Mesaj : Afife günü arayıp ortapedi doktoru varmı dıye sordum arife oldugundan koca hastanedendoktor yok biz ailecek hastanenize gelen bi aileyiz ama bundan sonra düşünmüyoruz hizmetde kötü cıktınız.

13 TEMMUZ 2015'TE KOLONOSKOPİK MUAYYENE VE ARDINDAN GERÇEKLEŞEN OPERASYONUMDA YILLARDIR DEĞİŞMEYEN KALİTESİ VE GÜLERYÜZLÜ UZMAN EKİBİ EV SAHİLİĞİYLE HASTANENİZ YÖNETİMİNE, VERDİĞİ GÜVEN BİLGİLENDİRME VE UZMANLIĞIYLA GENEL CERRAH DR.GÜNGÖR GÜL VE GENEL CERRAH DR.METİN KUŞ BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM OLAĞANÜSTÜ AMELİYATHANE EKİBİNİZE. İÇTEN,GÜLERYÜZLÜ HİZMETLERİ VE NEZAKETLERİYLE TÜM HASTA BAKIM EKİBİNİZE YOĞUNBAKIMDAYMIŞÇASINA GECE BOYU İLGİSİNİ ESİRGEMEYEN DEĞERLİ HEMŞİRELERİNİZE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİZ. İPEK ÖZBAL

Mesaj Yazan : İPEK ÖZBAL

Tarih : 14 Temmuz 2015

Hasta Adı : İPEK ÖZBAL

Mesaj : 13 TEMMUZ 2015'TE KOLONOSKOPİK MUAYYENE VE ARDINDAN GERÇEKLEŞEN OPERASYONUMDA YILLARDIR DEĞİŞMEYEN KALİTESİ VE GÜLERYÜZLÜ UZMAN EKİBİ EV SAHİLİĞİYLE HASTANENİZ YÖNETİMİNE, VERDİĞİ GÜVEN BİLGİLENDİRME VE UZMANLIĞIYLA GENEL CERRAH DR.GÜNGÖR GÜL VE GENEL CERRAH DR.METİN KUŞ BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM OLAĞANÜSTÜ AMELİYATHANE EKİBİNİZE. İÇTEN,GÜLERYÜZLÜ HİZMETLERİ VE NEZAKETLERİYLE TÜM HASTA BAKIM EKİBİNİZE YOĞUNBAKIMDAYMIŞÇASINA GECE BOYU İLGİSİNİ ESİRGEMEYEN DEĞERLİ HEMŞİRELERİNİZE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDERİZ. İPEK ÖZBAL

06.07.2015 HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ YENİDOĞAN BÖLÜMÜ ÇALIŞANLARININ GÜLER YÜZÜ İLGİSİ ALAKASI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.HER ZAMAN MEMNUN AYRILDIĞIM HASTANE....

Mesaj Yazan : HAZAL DOĞAN FINDIK

Tarih : 08 Temmuz 2015

Hasta Adı : HAZAL DOĞAN FINDIK

Mesaj : 06.07.2015 HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ YENİDOĞAN BÖLÜMÜ ÇALIŞANLARININ GÜLER YÜZÜ İLGİSİ ALAKASI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.HER ZAMAN MEMNUN AYRILDIĞIM HASTANE....

01.06.205/03.06.2015 TARİHLERİNDE GÖREVLİ 4.SERVİS EKİBİNE HEMŞİRE PERSONEL İLGİ VE ALAKALARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ MUKEMMELLERDİ.

Mesaj Yazan : GÖKÇE KURTULMUŞ

Tarih : 03 Temmuz 2015

Hasta Adı : GÖKÇE KURTULMUŞ

Mesaj : 01.06.205/03.06.2015 TARİHLERİNDE GÖREVLİ 4.SERVİS EKİBİNE HEMŞİRE PERSONEL İLGİ VE ALAKALARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ MUKEMMELLERDİ.

HER ŞEY MÜKEMMELDİ.TEŞEKKÜRLER.TERCİHLERİMİN ÖN SIRADASINIZ. 03.07.2015

Mesaj Yazan : SERPİL İKİZ

Tarih : 03 Temmuz 2015

Hasta Adı : SERPİL İKİZ

Mesaj : HER ŞEY MÜKEMMELDİ.TEŞEKKÜRLER.TERCİHLERİMİN ÖN SIRADASINIZ. 03.07.2015

ŞEVKATLİ GÜLER YÜZÜNÜZ VE İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.03.07.2015

Mesaj Yazan : DIRAHŞAN KUZU

Tarih : 03 Temmuz 2015

Hasta Adı : DIRAHŞAN KUZU

Mesaj : ŞEVKATLİ GÜLER YÜZÜNÜZ VE İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.03.07.2015

E-Randevu Biz Sizi Arayalım Doktorlara Sorun
E-Randevu Biz Sizi Arayalım Doktorlara Sorun