Üroloji

Sertleşme Sorunu için Renova

40 yaş üstü erkeklerin korkulu rüyası haline gelmiş olan sertleşme sorunu aslında çözümsüz bir rahatsızlık değil. Çeşitli ilaçlar, vakum cihazları, enjeksiyon yöntemleri ve protez işlemleri uygulansa da sertleşme sorunu çözümü olarak Renova Tedavisi (Linear Shockwave Theraphy) çoğu kişi tarafından bilinmiyor. Bu tedavi yöntemini birkaç adımda kısaca özetleyelim.

Sertleşme Sorunu için İlk Adım

Öncelikle 40 yaş üzerindeki erkeklerin yaklaşık yarısında, ve her 10 erkekten birinde bu rahatsızlığı görüldüğünü belirtmekte fayda var. Unutmayalım bu bir tıbbi rahatsızlık olduğu için utanılacak ya da saklanacak bir konu değildir. Cinsel sağlık da yaşam kalitesini, kişinin mutluluğunu etkilediğinden zaman kaybedilmeden bu alanda uzman bir doktor ile iletişime geçilmelidir. Aslında doktor ile ilk temasınızla ciddi bir mesafe almış olursunuz.

Renova Nasıl Bir Yöntem?

Sertleşme sorununun psikolojik mi yoksa fizyolojik mi bir nedene bağlı olarak ortay çıktığının belirlenmesinin üzerine renova ile tedavi aşamasına geçilebilir. “Küçük Şoklar, Büyük Mutluluklar” Renova’nın önde gelen uygulayıcılarından olan Op. Dr. Tanju Cengiz bu tedaviyi, “Düşük yoğunluklu şok dalgaları i̇le organda yeni̇ damarsal yapılar oluşturulmasını ve mevcut damarlardaki̇ kanlanmanın artmasını sağlayan tedavi̇ yöntemidir.” şeklinde açıklamaktadır.

Lineer Dalgalar Sertleşme Sorunu Çözümü için Nasıl Çalışıyor?

Renova ile gönderilen şok dalgaları tüm organ üzerinde lineer (doğrusal) bir etki yapmaktadır. Bu durum tedavi süresini kısaltıp; etki gücünü yükseltir. Sertleşme sorunu çözümü için lineer dalgalarla yapılan dünya üzerindeki tek bilinen cihaz Renova Shockwave Theraphy ile yapılmaktadır.

Şimdi Derin Bir Nefes Alma Zamanı

Endişelerinizi ve aklınızdaki soruları arkanızda bırakın. Sertleşme sorunu çözümü için mutlaka konusunda uzman bir üroloji doktoru ile ilerlemenin önemini bir kez daha hatırlayın. Haftada bir kez olarak 4 hafta uygulanacak Renova Shockwave Therapy ile sertleşme sorunu çözümü için harekete geçebilirsiniz.

 Online Randevu 

 

 Telefonla Randevu: 0216 565 40 65 

Sizi Arayalım ve Bilgi Verelim

Özel Göztepe Hastanesi'nin Paylaştığım Tüm İletişim Kanalları ile Tarafıma Bilgilendirme Yapmasını Onaylıyorum.

E-Randevu Biz Sizi Arayalım Doktorlara Sorun
E-Randevu Biz Sizi Arayalım Doktorlara Sorun