Misyon, Vizyon, Kalite Politikası

MİSYONUMUZ

Sağlıklı bir toplum anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı, yüksek kalite nitelikli sağlık hizmetini, tıbbi, etik değerler çerçevesinde, ekonomik olarak sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Çağdaş alt yapısı ve en son teknolojiyi kullanan deneyimli ekibi ile uluslararası sağlık standartlarını benimseyen, tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık hizmetlerin de önem veren,  bölgemizde ve Türkiye’ de saygın, referans bir sağlık kuruluşu olmak.

KALİTE POLİTİKASI

Hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını oluşturmak.

Hasta haklarını koruyarak etik ilkelere dayalı sağlık hizmeti sunmak.

Ayaktan, yatarak hizmet alan hastalarımıza doğru tanı ve tedavi hizmetlerini sunarak yaşam kalitesini arttırmak.

İş arkadaşlarımızla ilişkilerimizde sevgiye, saygıya, paylaşıma ve iş birliğine önem vererek yaratılan ekip ruhu ile başarı ve başarısızlıkta sorumluluğu paylaşmak.

SGK anlaşmalarımızla kaliteli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlerle ulaştırmak.

Hizmet içi ve diğer eğitimlere bilgi ve becerimizi arttırmak ve kurumumuzda kalite yönetim sistem şartlarına uymak ve sürekli geliştirmek temel amacımızdır.

Çalışanlarımızı ve hastalarımız varlık nedenimiz kabul etmek.

Hastane yönetimimiz Üst Yönetim Taahhüt maddesinde tanımlanan kalite ulusal ve uluslararası standartlarına uygun hizmet sunmak, bu amaçla tüm çalışanların katılımıyla, tedarikçilerimizle birlikte, süreç ve hizmet kalitesini geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlayarak sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİ

E-Randevu Biz Sizi Arayalım Doktorlara Sorun
E-Randevu Biz Sizi Arayalım Doktorlara Sorun