Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

goztepe-hastanesi-hakkımızda-content

HAKKIMIZDA

Özel Göztepe Hastanesi 1992 yılında hastalarını kabule başlamıştır ve İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en köklü sağlık kurumlarından biri olarak hizmet sunumuna devam etmektedir.

Hastanemiz Anadolu Yakası’nda Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ni alan ilk hastanedir. Bu anlayışın doğal sonucu olarak kuruluşundan bu yana hastalarımıza vaadettiğimiz güven ve memnuniyet olguları zaman içerisinde geleneğimiz olmuştur.

Tanısal, tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerimiz kesintisiz olarak deneyimli ve donanımlı ekibimizin emin ellerindedir.

Hemşirelik Hizmetleri

24 saat kesintisiz sağlık hizmetinin sunulduğu hastanelerde, hemşirelik bakım hizmetlerinin merkezi olan hastanın gereksinimlerinin saptanması ve gereksinimlerine yönelik tüm faaliyetlerin planlanması, uygulanması, sürdürülmesi ve diğer ekip üyeleri ile koordinasyonun sağlanmasında hemşireler önemli role sahiptirler. Teknoloji ve Bilimin gelişmesi bilimsel bir sağlık disiplini olan hemşirelik mesleğini de etkilemektedir. Hemşirelik mesleğinin gelişimini sağlamak, hasta bakımında kaliteyi yükseltmek amacıyla, mesleğimiz ile ilgili araştırma ve çalışmalar yapmak durumundayız.

Özel Göztepe Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri olarak uygulanan Hemşirelik Bakım Standartları oluşturulmuştur. Tüm bu çalışmalar hasta bakım kalitemize yansımıştır.

Kalite çalışmalarının devam ettiği Özel Göztepe Hastanesinde hedefimiz hemşirelik hizmetlerinde bakım kalitesi en üst seviyeye çıkararak kaliteli, nitelikli, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren profesyonel bakım uygulamalarını yürütmektir. Hedefimize ulaşmamızda yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Hemşirelik Hizmetleri Bakım Müdürü

Nafiye BARUT

goztepe-hastanesi-hakkımızda-hemsirelik-content