Check-Up Hizmetleri

Yaşlanmanın önüne geçmek mümkün olmasa da, periyodik check-up uygulamasıyla uzun ömür ve yüksek yaşam kalitesi şansını arttırmak olasıdır.Check-up kendisini sağlıklı hisseden bireylerin genel kontrolüdür. Bazen henüz belirti vermemiş hastalıklarının erken dönemde tanısını sağlar, tedavisini kolaylaştırır.Yaşımız kaç olursa olsun düzenli olarak check-up yaptırmak yaşama daha sağlıklı ve umutlu bakmamızı sağlar. Son yıllarda hastalık teşhislerinde kullanılan yöntemler, başdöndürücü bir hızla geliştiğinden check up değerlendirmelerinin yaşam konforumuzu korumadaki önemi her geçen gün artmaktadır.Yılda bir kez; Yaşınıza, Cinsiyetinize, Genetik ya da edinilmiş risklerinize,Taleplerinize, endişelerinize uygun,“size özel” check up programını uzman hekimimizle birlikte planlayınız. Check up sonuçlarınıza göre doktorunuzun önerilerine uyarak yaşam tarzınızı gerektiği şekilde yönlendirebilir, gelecekte rastlanması olası hastalıklarınızı engelleyebilirsiniz ya da risklerinizi minimize edebilirsiniz. Sonuçlarınızda sorun yoksa, doğal olarak şanslısınız. Sorun varsa, yine de şanslı sayılırsınız; Çünkü erken tanı ve tedavi, sizi ilerlemiş hastalıkların eden olabileceği kötü sürprizlerden kurtarır.

Check-Up için hastanemize gelmeden önce;

Alacağınız hizmetlerin organizasyonu için, önceden randevu alınız.

Varsa daha önce yaptırdığınız tetkiklerin sonuçlarını beraberinizde getiriniz.

10-12 saatlik gece açlığıyla, sabah saatlerinde hastaneye geliniz.

Tetkik sonuçlarınızı etkileyebileceğinden; bir gün önce kırmızı et, aşırı miktarda tatlı, alkol ve gaz yapıcı yiyeceklerden uzak durunuz.

Demi rve C vitamini içereren ilaçları kontrole gelmeden 2 gün önce bırakmalısınız. Kullanmakta olduğunuz ilaçları yanınızda bulundurunuz.

Gebelik olasılığınız varsa bunu check up doktorunuzla paylaşınız.

 

Check-Up Panelleri

40 YAŞ ÜSTÜ ERKEK CHECK UP PANELİ

40 YAŞ ALTI KADIN VIP CHECK UP PANELİ

40 YAŞ ALTI ERKEK VIP CHECK UP PANELİ

40 YAŞ ALTI ERKEK CHECK UP PANELİ

40 YAŞ ALTI KADIN CHECK UP PANELİ

40 YAŞ ÜSTÜ KADIN VIP CHECK UP PANELİ

40 YAŞ ÜSTÜ KADIN CHECK UP PANELİ

SAĞLIK RİSKİ CHECK UP TARAMA PANELİ ERKEK

GEBELİK PLANLAYAN KADIN CHECK UP PANELİ

STANDART CHECK UP KADIN/ERKEK PANELİ

0-11 AY ÇOCUK CHECK UP PANELİ

1-2 YAŞ ÇOCUK CHECKUP PANELİ

2-9 YAŞ ÇOCUK CHECK UP PANELİ

 9-14 YAŞ ÇOCUK CHECK UP PANELİ

E-Randevu Biz Sizi Arayalım Doktorlara Sorun
E-Randevu Biz Sizi Arayalım Doktorlara Sorun